Bracia Wiland Sp.j.

Producenci domów drewnianych i małej architektury ogrodowej

Producenci domów drewnianych
88-400 Kierzkowo 12A kujawsko-pomorskie
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
604 456 374
Bracia Wiland Sp.j.

Informacje

Opis działalności
Bracia Wiland to zespół fachowców, który stworzy dla Ciebie przepiękne i funkcjonalne domy drewniane. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na terenie całej Polski, jednak nasza siedziba znajduje się w Kierzkowie w województwie kujawsko-pomorskim.
Produkty i usługi
Od 1996 roku dbamy o to, aby stworzone przez nas produkty z drewna cieszyły się zaufaniem setek Klientów. Nasza firma na Twoje zamówienie stworzy domy mieszkalne z bala, domki letniskowe, a także więźbę dachową. Jeśli marzy Ci się klimatyczny, pięknie wyglądający domek to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Oprócz domów i tarcicy konstrukcyjnej produkujemy także deski obiciowe i podłogowe. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny park maszyn, który nieustannie rozwijamy. Posiadamy także własną suszarnię do drewna, dzięki której ciągle poszerzamy naszą ofertę. Nie stanowi dla nas problemu stworzenie drobnych elementów dekoracyjnych do ogrodu.

Wybierając zakład Braci Wiland, możesz stworzyć między innymi:

- elementy strugane,
- palety i skrzyniopalety,
- ozdoby drewniane,
- tarasy.

Pełną ofertę naszego zakładu oraz galerię zrealizowanych prac znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia nas osobiście w Kierzkowie. Czekamy na Ciebie!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Max
Polecam zakład. Więźba dachowa spełnia swoją funkcję. Jest wykonana dokładnie i nie zapłaciliśmy za nią wcale tak dużo.
L
Leszek
Panowie działają z pełnym zaangażowaniem. Pierwszy taki zakład, u którego widzę potencjał. Stworzony dla nas domek drewniany prezentuje się świetnie.
K
Kamila
Jakiś czas temu doszliśmy do wniosku, że przydałyby nam się jakieś ozdoby do ogrodu. Wybraliśmy zakład braci Wiland, żeby stworzyli dla nas jakieś drewniane dodatki. Wyszło im znakomicie.
W
Wioletta
Super praca. Fachowcy włożyli w nasz dom dużo serca. Pracowali z zaangażowaniem i widać efekty. Dom z bali posłuży nam na pewno przez długie lata. Planujemy wynajmować go innym osobom. Polecam zakład!
N
Nikodem
Panowie wykonali kawał dobrej roboty. Zdecydowaliśmy się na postawienie domku letniskowego nad morzem. Z pomocą zakładu stworzyliśmy projekt. Efekt jest oszałamiający. Nie spodziewałem się, że domek będzie wyglądał tak ładnie.