Rapido. Agregaty tynkarskie.Kamiński Jacek

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń budowlanych

Wynajem maszyn budowlanych
88-121 Złotowo 20/1 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
512 901 362
Adres korespondencyjny
88-121 Złotowo 20/1 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Rapido znajduje się w Złotowie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Właścicielem jest Jacek Kamiński.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja maszyn budowlanych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Oferujemy agregaty tynkarskie, agregaty malarskie, odkurzacze, agregaty szpachlarskie, mieszarki przepływowe, agregaty prądotwórcze, pompy do betonu, pompy wodne, zacieraczki do tynków i posadzek, a także elektronarzędzia. Dodatkowo oferujemy narzędzia ręczne, a także części i podzespoły.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, wynajmem i serwisem maszyn budowlanych na terenie całej Polski. Ponadto prowadzimy sprzedaż maszyn do malowania i szpachlowania, które sprawdzą się przy każdych pracach modernizacyjnych i remontowych.

Drugim profilem naszej działalności jest wynajem sprzętu do tynkowania, malowania i szpachlowania. Dostarczamy i uruchamiamy maszyny na budowie u klienta. Podpowiadamy też przy ich wyborze.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Grudziądz, inowrocławski, Włocławek, Płock, gnieźnieński, Kalisz, Konin, pilski, Poznań

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń