Itax Sp. z o.o. PPUH Hurtownia Papieru i Tektury

Opakowania
ul. Łęczycka 3, 85-737 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Itax Sp. z o.o.  PPUH Hurtownia Papieru i Tektury

Informacje

Opis działalności
Hurtownia papieru i tektury Itax ma swoją siedzibę w Bydgoszczy, na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Nasza specjalizacja to dystrybucja różnego rodzaju artykułów papierniczych. Jesteśmy obecni na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat, nieustannie rozwijając się i poszerzając naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.
Produkty i usługi
W ramach naszej oferty proponujemy następujące produkty:

- Torebki papierowe,
- Tektura falista,
- Folia stretch,
- Pudła,
- Papier pakowy.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór opakowań tekturowych oraz opakowań kartonowych najwyższej jakości. Dystrybuujemy również piankę polietylenową, folię pęcherzykową oraz koperty pęcherzykowe w różnych rozmiarach. Oferujemy taśmy klejącej, taśmy malarskie oraz taśmy spinające. Wszystkie sprzedawane przez nas towary pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów.

Oprócz wymienionych wyżej produktów zajmujemy się także dystrybucją ręczników papierowych, woreczków strunowych oraz wytrzymałe worki na śmieci. Można u nas znaleźć również folię bąbelkową oraz worki do odkurzaczy. Prowadzimy także dystrybucję odzieży roboczej, w ramach której możemy szczególnie polecić odzież bhp, odzież ochronną oraz wysokiej jakości rękawice robocze. Zajmujemy się sprzedażą bezpośrednią oraz sprzedażą wysyłkową.

Nasza kadra to zespół doświadczonych w branży pracowników, którzy poprzez wieloletni staż w pracy oraz obszerną wiedzę z zakresu artykułów papierniczych są w stanie zawsze trafnie doradzić i dopasować produkt idealnie do potrzeb klienta. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość towarów, rzetelność oraz bezwzględne dotrzymywanie terminów. Lata doświadczenia to pewna jakość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Kasik
Profesjonalne podejście do klienta.
A
Andrew
Dobrzy doradcy. Uczciwe podejście do klienta. Polecam