"Genesis" Gabinet Psychologiczny Hanna Roszatycka

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Świerkowa 12 lok. 1, 85-632 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
606 637 568

Informacje

"Genesis" Gabinet Psychologiczny Hanna Roszatycka działa w branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci. Siedziba firmy znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim w miejscowości Bydgoszcz.
Pracownicy "Genesis" Gabinet Psychologiczny Hanna Roszatycka udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: genesis96@wp.pl lub telefon: 606 637 568
Siedziba firmy "Genesis" Gabinet Psychologiczny Hanna Roszatycka znajduje się pod adresem 85-632 Bydgoszcz ul. Świerkowa 12 lok. 1,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Genesis" Gabinet Psychologiczny Hanna Roszatycka oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
M.M-K
Jest to znakomity psycholog i psychoterapeuta, jestem po terapii u tej Pani. Mam teraz dobre życie, nie wiem gdzie bym była gdyby nie stanęła na mojej drodze. Zdecydowanie polecam!
A
Assa
Nie polecam. Pani psycholog sypie poradami z podręcznika, tylko banały.
Y
Yogi
Nie polecam. Pani psycholog sypie banałami, nie podchodzi indywidualnie do pacjenta.
A
Anna
Lekarz z doświadczeniem, mi pomógł. Polecam innym,
M
Magda
Polecam naprawde z całego serca gabinet dr Hanny.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.