Radca prawny Izabela Nowicka

Pomoc i profesjonalne porady prawne.

Radcy prawni
ul. Chojnicka 22, 85-459 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Radca prawny Izabela Nowicka

Informacje

Opis działalności
Kancelaria, która prowadzi Radca Prawny Izabela Nowicka jest oferuje kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców, instytucji i Klientów indywidualnych. Siedziba naszej kancelarii mieści się w Bydgoszczy. W branży funkcjonujemy od 2011 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w zakresie prawa gospodarczego, rodzinnego i cywilnego. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców i firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie. Prowadzimy efektywną windykację wierzytelności, a także zajmujemy się sprawami z zakresu prawa spadkowego oraz rodzinnego.

Oferujemy pomoc w zakresie:
-prawa cywilnego,
-prawa rodzinnego,
-prawa spółek handlowych,
-prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
-prawa bankowego
-prawa administracyjnego,
-prawa upadłościowego i naprawczego,
-prawa ubezpieczeniowego.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy między innymi sporządzanie opinii i informacji prawnych, udzielanie porad i konsultacji prawnych, a także przygotowywanie projektów umów gospodarczych, porozumień, ofert, pism i wniosków procesowych. Ponadto uczestniczymy w negocjacjach handlowych. Godnie reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi oraz Sądem Najwyższym, a także przed organami administracji publicznej. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz pełen profesjonalizm.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń