Michał Dziedzic Zakład produkcyjno-usługowy

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe
ul. Dąbrowa 50, 85-147 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Michał Dziedzic Zakład produkcyjno-usługowy

Informacje

Opis działalności
Właścicielem zakładu produkcyjno-usługowego jest Michał Dziedzic. Siedziba firmy mieści się w Bydgoszczy. Prowadzimy firmę nieprzerwanie od 1990 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są posadzki. Nasza oferta obejmuje posadzki przemysłowe, posadzki betonowe i posadzki żywiczne. Wykonywane przez nas posadzki są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Dysponujemy posadzkami gładkimi, przeciwpoślizgowymi oraz antyelektrostatycznymi. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Wyróżniają się one wysoką odpornością chemiczną, termiczną i mechaniczną. Wykorzystanie posadzki zapewnia higieniczne warunki pracy i poprawę estetyki w pomieszczeniu. Dodatkowym atutem jest również to, że są łatwe w eksploatacji.

Do każdego zlecenia dobieramy odpowiednią technologię i materiały, które będą spełniały wymagania danego obiektu. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i wiemy jak poradzić sobie w danej sytuacji. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:
- naprawy ubytków,
- naprawy pęknięć,
- naprawy rys,
- regeneracja zniszczeń,
- profilowanie spadków,
- prace izolacyjne,
- prace antykorozyjne,
- prace chemoodporne.

Prace izolacyjno-uszczelniające wykonujemy na mostach lub wiaduktach. Nakładamy na nich elastyczne systemy żywiczne. W ramach prac antykorozyjnych zabezpieczamy zbrojenia i konstrukcje żelbetonowe. Szpachlujemy ich powierzchnię, a nastepnie nakładamy odpowiednie powłoki malarskie.

Do pracy wykorzystujemy materiały znanych i sprawdzonych producentów. Na wykonane zlecenia udzielamy gwarancji.

Zachęcamy do zapoznania się z szczegółami na stronie internetowej naszego zakładu produkcyjno-usługowego oraz do odwiedzenia siedziby firmy.
Marki i specjalizacje
Współpracujemy między innymi z BASF, Silka, Flowcrete, Stop-ispo, MC Bauchemie oraz Remmers.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń