Time Work Pol Sp. z o.o.

Oferty zatrudnienia dla pracowników ze wschodu

Agencje pośrednictwa pracy
ul. Dworcowa 110/408, 85-010 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Time Work Pol Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Time Work Pol to firma z Bydgoszczy, założona w 2016 roku. Zajmuje się pośrednictwem pracy dla osób przyjeżdżających ze wschodu. Oferuje również w Białych Błotach koło Bydgoszczy usługi mechaniczne.
Produkty i usługi
Time Work Pol zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta i dopasowanie ofert pracy do jego kompetencji i doświadczenia. Firma pośredniczy w znalezieniu pracy osobom ze wschodu, w tym z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii. Agencja pracy współpracuje z licznymi pracodawcami, dlatego może zaoferować dobre warunki finansowe i legalną pracę w Polsce. Poszukuje dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach m. in. takich specjalistów jak:
• spawacze
• elektrycy
• elektromonterzy

Ponadto wśród oferta pracy przygotowanych dla klientów Time Work Pol znajdują się ślusarze.

Dodatkowe usługi świadczone przez firmę w warsztacie obejmują naprawę samochodów osobowych. Doświadczenie mechanicy zajmują się naprawami systemów elektrycznych i poszczególnych instalacji mechanicznych. Ponadto wykonują naprawy blacharskie i lakiernicze. Podczas serwisu używają specjalistycznych urządzeń, takich jak podnośniki samochodowe.

Wymienione informacje o Time Work Pol to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po więcej należy napisać maila, zadzwonić albo wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń