Restauracja Maestra

Maestra to coś więcej niż restauracja.

Restauracje
ul. Focha 5, 85-070 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
poniedziałek 12:00 - 21:00
wtorek 12:00 - 21:00
środa 12:00 - 21:00
czwartek 12:00 - 21:00
piątek 12:00 - 21:00
sobota 12:00 - 21:00
niedziela 12:00 - 21:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(52) 325 16 51
664791405
Adres korespondencyjny
ul. Focha 5, 85-070 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Restauracja Maestra, to elegancka i wytworna restauracja prowadzona przez firmę Gran, która w branży cateringowej stanowi markę samą dla siebie.

Zrodzona z połączenia blisko dwudziestoletniego doświadczenia w gastronomii i organizacji imprez z pasją do wykwintnej i nietuzinkowej kuchni.

Tu każde danie ma swą nazwą, a często i historią oraz dobranymi składnikami, nawiązuje do wystawianych na deskach Opery Nova oper, operetek, musicali i spektakli. Wyjątkowy klimat Opery odczuwalny jest tu zresztą na każdym kroku.

Muzyczne rekwizyty, manekiny w scenicznych strojach, zdobiąca ściany galeria zdjęć ze spektakli oraz teatralne postacie niejako kłaniające się Gościom w oknach Restauracji.

Bydgoszcz, jak każde duże miasto, oferuje liczne lokale gastronomiczne i restauracje, z których każda chce przyciągnąć właśnie do siebie. Szukając tej odpowiedniej, kieruj się smakiem, stylem i jakością, a na pewno wybierzesz dobrze.

Restauracja Maestra to prowadzona przez firmę Gran ekskluzywna restauracja w centrum miasta Bydgoszcz. Wyróżnia się oryginalnym i niezapomnianym klimatem, a także długoletnim doświadczeniem, gwarantującym jakość nie tylko dań, ale i przeżyć.
Opis działalności
Bydgoszcz obfituje w różnego rodzaju restauracje i bary, lecz w całym mieście jest tylko jedno tak wyjątkowe miejsce. Położona w centrum miasta Bydgoszcz Maestra to elegancka restauracja dla dla miłośników wykwintnego jedzenia i pasjonatów opery. Jej niezwykły klimat oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że chce się tu wracać. To doskonałe miejsce nie tylko na wykwintne obiady czy nastrojowe kolacje, ale również spotkania firmowe i organizację różnego typu imprez.
Produkty i usługi
Oferujemy:

- przystawki
- sałatki
- zupy
- dania mięsne
- ryby i owoce morza
- pierogi i makarony
- dania dla naszych pociech
- desery.

Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszym Menu.
Marki i specjalizacje
Wesela, bankiety, imprezy plenerowe, namioty i zadaszenia. Studniówki,zjazdy i konferencje.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń