Adecor Przedsiębiorstwo wielobranżowe Daniel Puczyński

Konstrukcje z pleksi do prezentacji artykułów reklamowych

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Fordońska 169, 85-739 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adecor Przedsiębiorstwo wielobranżowe Daniel Puczyński

Informacje

Opis działalności
Jako przedsiębiorstwo Adecor działamy w branży reklamowej od 2013 r. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy. Właścicielem jest Daniel Puczyński.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych oraz dekoracyjnych. Dysponujemy doświadczeniem oraz odpowiednim zapleczem technologicznym, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się wytwarzaniem konstrukcji z pleksi niezbędnych do prezentacji reklamy.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- urny,
- ramki,
- pojemniki na losy,
- stojaki na ulotki,
- prezentery reklamowe,
- ofertowniki,
- potykacze.

Dzięki rozwiniętemu zapleczu technologicznemu, w tym frezarki CNC oraz lasera do cięcia i gięcia, jesteśmy w stanie produkować trójwymiarowe litery, a także inne konstrukcje o rozmaitych kształtach, np. lustra akrylowe. W ramach świadczonych usług wykonujemy także grawerowanie laserowe, nadruki reklamowe, litery 3D. Zajmujemy się produkcją gadżetów marketingowych jak długopisy, personalizowane kubki i odzież. W ramach naszej działalności realizujemy także wydruki wielkoformatowe m.in. na płótnie, tablice reklamowe oraz pieczątki.


Więcej informacji i zdjęć dokumentujących zrealizowane zlecenia znajdziecie Państwo na stronie internetowej firmy Adecor.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń