Adecor Wyroby z Pleksi Cięcie Laserem Frezowanie CNC

Adecor Reklama i Dekoracje Wyroby z plexi, Wyroby z pleksi,

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Fordońska 169, 85-739 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
508 644 117
Adres korespondencyjny
ul. Fordońska 169, 85-739 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Ramki z pleksi, Pojemniki na losy, urny, ofertowniki, prezentery reklamowe
Produkty i usługi
Nasza agencja reklamowa postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom Klientów i stworzyć rozbudowaną ofertę wyrobów z pleksi. Jest to materiał, który pozwala na dużą dowolność przy kreowaniu kształtów, co niesie za sobą możliwości realizacji każdego projektu. Wykonujemy między innymi stojaki na ulotki z plexi, wykorzystując do tego celu profesjonalny ploter laserowy, tworzący gładkie i błyszczące krawędzie.

Oferujemy także wiele artykułów reklamowych, takich jak długopisy, koszulki czy kubki, które personalizujemy za pomocą odpowiedniego logo czy wzoru. Znajdą u nas Państwo wiele przedmiotów codziennego użytku, które dzięki nadrukowi będą budowały pozytywny wizerunek marki.

Dodatkową usługą świadczoną przez naszą agencję jest tworzenie elementów dekoracyjnych, obejmujące drukowanie obrazów na płótnie, tworzenie fototapet czy naklejek na ścianę.

Stojaki na ulotki zplexi
Wyjątkowe stojaki z pleksi to propozycja dla osób ceniących sobie indywidualne rozwiązania – poszukujących ekspozytorów oryginalnych, dopasowanych, przykuwających uwagę oraz zatrzymujących spojrzenia. Jesteśmy przekonani, że intrygująca i zarazem bardzo funkcjonalna forma naszych realizacji sprosta Państwa oczekiwaniom.

Drukowanie obrazów na płótnie
Usługa drukowania obrazów na płótnie jest przede wszystkim możliwością przygotowania fantastycznych przedstawień – zgodnych z indywidualnym projektem. Wykorzystanie dopasowanego i trwałego podkładu zapewni Państwa realizacjom ponadczasową wyrazistość. Wszystkie projekty przygotowujemy terminowo, mając na uwadze wysoki standard ich wykonania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń