Robert Schröder Polska sp. z o.o.

Obróbka metalu maszynami CNC

Obróbka metali
ul. Fordońska 246, 85-959 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Robert Schröder Polska sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Nasza spółka Robert Schroeder Polska działa na rynku od 1998 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bydgoszczy. Zajmujemy się obróbką metali oraz produkcją części do jego cięcia i kształtowania.
Produkty i usługi
Z naszych usług w Robert Schröder Polska korzystają renomowani producenci części samochodowych, urządzeń przemysłowych i zakładów inżynierii mechanicznej. Uzyskaliśmy certyfikat IATF 16949: 2016. Posiadamy nowoczesny sprzęt pomiarowy, dzięki, któremu możemy badać i wielokrotnie testować wyprodukowane części. Kontrola procesu produkcji, dokumentowanie wszystkich działań oraz testowanie produktów pozwala nam dostarczać klientom towar najwyższej jakości.

Produkujemy precyzyjne części metalowe obrabiane i formowane na zimno. Wykorzystujemy automaty tokarskie o średnicy do 32 mm, maszyny z sześcioma wrzecionami i maszyny CNC, które wytwarzają serie mało i wielkogabarytowe.

Zajmujemy się w Robert Schröder Polska takimi pracami jak:
- obróbka metali prasą,
- obróbka ślusarska,
- toczenie,
- lutowanie,
- spawanie,
- szlifowanie,
- obróbka skrawaniem,
- frezowanie,
- cięcie laserem.
-
Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu możemy wykonać jednocześnie wiele produktów i wszystkie nasze zlecenia realizujemy terminowo.

Zapraszamy do skorzystania z usług spółki Robert Schröder w Bydgoszczy. Więcej informacji udzielamy telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń