Spec-Serwis s.c. Zakład Usług Specjalistycznych, Specjalistyczna Odzież Robocza i Ochronna, Hydranty Chrapkowscy

Pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Franza Blumwego 19, 85-862 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(15 reviews) napisz opinię
Spec-Serwis s.c. Zakład Usług Specjalistycznych, Specjalistyczna Odzież Robocza i Ochronna, Hydranty Chrapkowscy
ul. Franza Blumwego 19, 85-862 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
NIP
9532627566
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
601664530
607324061
Spec-Serwis s.c. Zakład Usług Specjalistycznych, Specjalistyczna Odzież Robocza i Ochronna, Hydranty Chrapkowscy

Informacje

Opis działalności firmy Spec-Serwis s.c. Zakład Usług Specjalistycznych, Specjalistyczna Odzież Robocza i Ochronna, Hydranty Chrapkowscy w Bydgoszcz
Spec-Serwis mieści się w Bydgoszczy. Działamy jako Zakład Usług Specjalistycznych, oferując fachowe doradztwo techniczne w zakresie doboru najlepszych rozwiązań związanych z ochroną przeciwpożarową. Działamy nieprzerwanie od 2011 roku. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Chcąc zapewnić Klientom usługi na najwyższym poziomie, w naszej firmie oferujemy konsultacje pod kątem doboru najlepszych produktów z asortymentu BHP. Jesteśmy w stanie uwzględnić wszelkie z potrzeb dowolnego zakładu produkcyjnego, biura oraz lokalu usługowego i na tej podstawie dobrać najlepsze propozycje pod względem technicznym i ekonomicznym.

Nasza oferta produktowa to między innymi:
- podręczny sprzęt gaśniczy (gaśnice, agregaty, koce gaśnicze)
- armatura wodna (węże, nasady, łączniki, prądownice, zawory)
- instrukcje PPOŻ i BHP
- sprzęt ochrony dróg oddechowych (maski, półmaski, pochłaniacze, filtry, itp.)
- specjalistyczna odzież robocza i ochronna
- hydranty
- znaki ewakuacyjne, bezpieczeństwa pożarowego i bhp

Aby maksymalnie zaspokoić wszelkie z Państwa potrzeb, nasza firma wykształciła również profil usługowy. Nasza propozycja to przede wszystkim:
- przeglądy, konserwacja i naprawy podręcznego sprzętu gaśniczego, stałych urządzeń gaśniczych
- profesjonalne pomiary wydajności sieci hydrantowej, wraz z pełną dokumentacją wyników
- badanie szczelności i wykonywanie prób ciśnieniowych węży hydrantowych
- wyposażanie obiektów w podręczny sprzęt gaśniczy oraz wytyczanie i oznakowanie dróg ewakuacyjnych
- szkolenia PPOŻ
- czyszczenie strumieniowe
- malowanie proszkowe
- napełnianie butli CO2
- badania dozorowe butli

Każdą z usług wykonujemy dzięki autoryzacji producentów. Na tej podstawie możemy je świadczyć na najwyższym poziomie, trzymając się rygorystycznych zaleceń firm, z którymi współpracujemy. Dzięki temu zakupiony u nas sprzęt pozwala na wiele lat niezawodnego działania. Dajemy pewność, iż na wypadek nagłej sytuacji znajdzie się odpowiednie, sprawne rozwiązanie. Stosujemy wyłącznie części fabryczne, które odbieramy bezpośrednio od producentów.

Zapewniamy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Zapraszamy do kontaktu celem poznania szczegółów naszej oferty - firma Spec-Serwis w Bydgoszczy.
Marki i specjalizacje
Jesteśmy przedstawicielem handlowym:
- Grodkowskich Zakładów Wyrobów Metalowych S.A. W Grodkowie
- Top Design w Sopocie

Współpracujemy z SUPRON 3,SUPRON 1, SUPON, IM-POL, SIM BHP, Vera, Polfilter.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Spec-Serwis s.c. Zakład Usług Specjalistycznych, Specjalistyczna Odzież Robocza i Ochronna, Hydranty Chrapkowscy z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(15 reviews) napisz opinię
S
Sylwia
Przygotowali dla nas całą potrzebną dokumentację w zakresie przepisów przeciwpożarowych. Ich pomoc jest nieoceniona. Sama bym tego nie ogarnęła. Załatwili też dla nas gaśnice z legalizacją oraz potrzebne znaki i apteczkę.
M
Małgorzata
Mają bardzo wytrzymałe obuwie BHP marki Lewer. Polecam, bo cały mój zespół pracowników je nosi i każdy je sobie chwali.
N
Natusek83
Wyposażyli cały mój zespół w potrzebną odzież BHP. Dostosowali artykuły zgodnie z obowiązującymi zasadami.
W
Wojciech
Przeprowadzili dla mnie badanie zbiorników wysokociśnieniowych. Otrzymałem od nich wszystkie potrzebne dokumenty. Usługę zrealizowali na czas.
M
Mikołaj
Pomogli mi przystosować wszystkie stanowiska pracy według aktualnych przepisów. Bardzo mnie odciążyli od wszystkich obowiązków związanych z wyposażeniem fabryki.
H
Halina
Myślę, że moja firma spełnia teraz wszystkie normy przeciwpożarowe. Kadra ze Spec-Serwis wyposażyła nas w specjalne tablice ewakuacyjne, ścieżki oraz legalny sprzęt PPOŻ.
G
Grzegorz
Ciężko mi było samemu ogarnąć wszystkie sprawy związane z przepisami o bezpieczeństwie pracy. Firma Spec-Serwis sama ogarnęła dosłownie każdy podpunkt ustawy pod kątem mojego zakładu. Zaprojektowali dla nas instalację hydrantową. Dostarczyli także gaśnice. Kompleksowo przygotowali zakład do pracy.
D
Danielek_86
Firmę polecam, bo mają kompleksową ofertę. Współpraca z nimi w moim przypadku obejmowała dostosowanie zakładu do przepisów BHP i PPOŻ. Opracowali dla mnie potrzebne instrukcje. Dostarczyli też niezbędne gaśnice. Wiem, że w razie kontroli jestem zabezpieczony odpowiednio.
L
Les_zekQ
Profesjonalnie zajęli się przygotowaniem planu ewakuacji mojego budynku na wypadek sytuacji kryzysowej. Zadbali o odpowiednie oznaczenie każdego wyjścia oraz zapewnili produkty ochrony przeciwpożarowej, dzięki któremu każdy czuje się bezpieczniej!
T
Tyzaa
Szeroki wybór środków ochronnych dla pracowników, a także asortymentu przeciwpożarowego. Wszystko to można nabyć w naprawdę korzystnej cenie, a Panowie z obsługi z chęcią przy tym doradzą!
E
Ewusia
Usługi świadczone rzetelnie, z dbałością o Klienta. Polecam serdecznie.
F
FDolas
Oferują naprawdę korzystne ceny za swoje usługi. Dostarczyli dla mnie nowe gaśnice, które mam nadzieję, że nigdy się nie przydadzą.
T
Tedero_tadeo
Polecam serdecznie jako zadowolony Klient. Panowie ze Spec-Serwsi udzielili moim pracownikom szkolenia z zakresu obsługi urządzeń przeciwpożarowych w mojej firmie. Zadbali także o materiał dotyczący postępowania w takich sytuacjach. Polecam.
N
Naa78
Dzięki nim posiadam profesjonalny sprzęt BHP na wypadek pożaru w mojej firmie. Jest bardzo dobrej jakości a pracownicy Spec-Serwis udzielili nam wszelkich niezbędnych informacji z zakresu obsługi. Polecam.
M
Mirek
Indywidualne podejście do klienta, duża i fachową wiedza