Adam Siwka Bau

Remonty i wykończenia mieszkań w klasycznym i nowoczesnym stylu

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Grunwaldzka 12C/49, 85-236 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adam Siwka Bau

Informacje

Opis działalności
Bau to firma ogólnobudowlana, którą założyliśmy na terenie Bydgoszczy. Specjalizujemy się w pracach wykończeniowych i remontowych. Przyjmujemy zlecenia na realizację nietypowych projektów w nowoczesnym typie budownictwa. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze materiałów. Działamy pod kierownictwem Adama Siwki.
Produkty i usługi
Markę firmy Bau staramy się budować dzięki terminowym realizacjom, precyzyjnym pracom budowlanym oraz stałej współpracy z Klientem w kwestii jakichkolwiek zmian, czy sugestii. Wykańczając wnętrza mieszkań naszych Klientów, zawsze staramy się zasugerować, jakie zaprawy, lakiery, czy kleje będą najlepsze do danego typu prac. Chcemy, aby wszystkie montowane przez nas elementy były przytwierdzone do nawierzchni w sposób trwały i estetyczny.

Wykańczając wnętrza, podejmujemy się takich prac jak:
- gipsowanie ścian,
- szpachlowanie,
- malowanie,
- tapetowanie,
- glazurnictwo,
- montaż paneli,
- montaż ceramiki,
- montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
- montaż drobnego osprzętu elektrycznego,
- montaż mebli.

Nasze usługi wykończeniowe obejmują każde pomieszczenie w domu jednorodzinnym, czy mieszkaniu w bloku. Zajmujemy się podłączeniem wszystkich urządzeń sanitarnych, takich jak umywalki, prysznic, wanna, czy toaleta. Pomagamy zamontować drobne elementy wykończeniowe takie jak lampy, uchwyty do telewizora, czy lustra. Montujemy płyty gipsowo-kartonowe, a także wznosimy ścianki działowe. Dbamy o to, aby każda nawierzchnia była idealnie gładka. Staramy się wykorzystać nawet niewielką przestrzeń w mieszkaniu.

Zapraszamy do kontaktu - firma Bau z Bydgoszczy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń