"Torseed" S.A. Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa Sklep nr 4

Hurtownie roślin, nasion i cebulek
ul. Grzymały Siedleckiego 12, 85-868 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(52) 371 60 80

Informacje

Hurtownie roślin, nasion i cebulek to branża, w której "Torseed" S.A. Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa Sklep nr 4 prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (52) 371 60 80
Z przedstawicielem firmy "Torseed" S.A. Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa Sklep nr 4 możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 85-868 Bydgoszcz ul. Grzymały Siedleckiego 12,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Uważamy, że "Torseed" S.A. Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa Sklep nr 4 poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.