Pośrednictwo Finansowe Monika Gniffke

Pośrednictwo finansowe z wieloletnim doświadczeniem

Doradztwo finansowe i kredytowe
ul. Grzymały-Siedleckiego 6/27, 85-868 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pośrednictwo Finansowe Monika Gniffke

Informacje

Opis działalności
Posiadam 26-letnie doświadczenie w branży finansowej. Moja kariera zawodowa związana jest głównie z bankowością oraz branżą nieruchomości. Obsługuję Klientów detalicznych i firmowych.
Produkty i usługi
Nazywam się Monika Gniffke. Moje pośrednictwo jest miejscem gdzie od 26 lat pomagam Wam, drodzy Państwo, znaleźć stabilizację. Towarzysząc od początku do końca dbam o bezpieczeństwo swoich Klientów oraz ich komfortowe życie. Zajmuję się doradztwem finansowym, pomagam w znalezieniu idealnego rozwiązania w kwestii wszelakich kredytów oraz ubezpieczeń.

Obsługuję zarówno klientów indywidualnych jak i całe firmy. Zależy mi by mogli Państwo spać spokojnie, gdy ja wezmę na siebie ciężar odnalezienia banku przyjaznego dla Państwa możliwości.

Znajdę najlepszego ubezpieczyciela z ofertą dopasowaną wprost do Twojego stylu życia oraz kredyt hipoteczny który zapewni Ci zarówno piękne mieszkanie ale i stabilizację finansową.

Kocham swoją pracę i na pierwszym miejscu zawsze stawiam swoich Klientów. Dlatego będę towarzyszyć Państwu od samego początku do końca oraz nie wezmę żadnej prowizji. Oferuję pełen profesjonalizm i pełne zaangażowanie gdyż Państwa zadowolenie jest dla mnie najlepszą wizytówką i zapłatą.Zapraszam do kontaktu,
Monika Gniffke
Marki i specjalizacje
Na rynku znajduje się wiele banków i jeszcze więcej zawiłych ofert. Łatwo się wśród nich pogubić. Dlatego przekażcie mi Państwo znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania finansowego z zakresu:
- kredytów hipotecznych
- kredytów gotówkowych (na dowolny cel, konsolidacyjne)
- kredytów firmowych
- leasingu
- faktoringu
lub
- pożyczek pozabankowych
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, inowrocławski, sępoleński, świecki, wąbrzeski, żniński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń