Hol-Trans POMOC DROGOWA

Pomoc drogowa
ul. Halicka 22 lok. 10, 85-137 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Hol-Trans POMOC DROGOWA działa w branży Pomoc drogowa. Siedziba firmy znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim w miejscowości Bydgoszcz.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 603 536... lub mailową: holtransbydgoszcz@wp.pl
Z przedstawicielem firmy Hol-Trans POMOC DROGOWA możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 85-137 Bydgoszcz ul. Halicka 22 lok. 10,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Hol-Trans POMOC DROGOWA znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
B
Blusekkk
Usługi blacharskie na wysokim poziomie. Widać, że mają wprawę w takich pracach.
M
Marta
Dowóz paliwa bardzo szybki. To ważne, by takie usługi były możliwie jak najszybciej realizowane.
Z
Zimyli
Fajnie, że tak szybko są na miejsce zdarzenia. Nie trzeba długo czekać i się denerwować. Jak dla mnie to idealnie.
K
Kuba
Nie można mieć żadnych zarzutów do nich. Lawety mają bardzo profesjonalne. Każdy samochód dojedzie na nich bezpiecznie na miejsce.
P
Patryk
Super, że otwierają awaryjnie samochody. Zatrzasnął mi się klucz w środku i nie mogłem sobie poradzić. A ta firma zareagowała bardzo szybko.
D
Daniela
Mam duże zaufanie do tych ludzi. Wiele razy widziałam, jak pomagali na drodze. Można dzięki temu być spokojnym o to, że jak coś się stanie, będzie ktoś, kto może wyjść z tego cało.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.