Itgoo Centrum Informatyki S.C.

Informatyka
ul. Inowrocławska 50, 85-153 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
504 673 712
Adres korespondencyjny
ul. Inowrocławska 50, 85-153 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Informacje

Firma Itgoo Centrum Informatyki S.C. prowadzi działalność w branży Informatyka. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 504 673 712 lub mailową: biuro@itgoo.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Itgoo Centrum Informatyki S.C. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 85-153 Bydgoszcz ul. Inowrocławska 50,.
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Itgoo Centrum Informatyki S.C.. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
S
Sandra
Wykonali dla naszej firmy stronę, z której pracownicy uczą się naszej oferty, floty itp. Polecam.
Z
Z
Polecam.!
N
Nowak
Witam, Pan Tomasz mnie prosił o komentarz w sieci a, że nie mam facebooka, to piszę tutaj. Itgoo wykonuje dla nas obsługę serwisową sieci i sprzętu. Czasami drobne zlecenia graficzne i programistyczne. Ogólnie zlecenia na czas nie drogo i popieram poprzednika, że można załatwić większość spraw związanych z informatyką. Pozdrawiam.
B
bb
W ITgoo można załatwić dosłownie wszystko co związane z informatyką. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i gorąco polecam ich usługi.
P
piasek
Jestem po serwisie, wszystko ok.
Z
R
Zbigniew R.
Fachowcy w każdym calu, zdecydowanie polecam!
K
kkow
Fachowa pomoc, świetny i miły kontakt, bardzo pomocni. Jak najbardziej polecam i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję współpracować!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.