Active Finances Natalia Błaszczyk Doradztwo Gospodarcze Consulting Biznes Plany Analizy Biznesowe Szkolenia

Projektowanie, analizowanie i pośrednictwo w osiąganiu sukcesów Państwa firmy

Doradztwo gospodarcze
ul. Jana Karola Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Active Finances Natalia Błaszczyk Doradztwo Gospodarcze Consulting Biznes Plany Analizy Biznesowe Szkolenia

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Natalia Błaszczyk. Jestem właścicielką firmy Active Finances. To przedsiębiorstwo, w którym zajmujemy się doradztwem gospodarczym. Planujemy, projektujemy i inwestujemy, aby pomóc Państwu odnieść sukces. Nasza firma umiejscowiona jest w Bydgoszczy w województwie kujawsko pomorskim.
Produkty i usługi
Jeśli zależy Państwu na rozwoju swojego przedsiębiorstwa, jednak nie posiadają wystarczających środków, pomożemy Państwa firmie. Szkolimy, negocjujemy i doradzamy. Jednym słowem - pomagamy. Wspieramy w osiągnięciu sukcesów w biznesie. Nie odpuszczamy, dopóki nie uzyskamy planowanych efektów.

Nasze działania rozpoczynają się od tworzenia projektów i planów operacyjnych. Zajmiemy się strategią funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz jego marketingiem. Ustalimy budżet na najbliższe terminy oraz długookresowe inwestycje. Zaczniemy analizować sytuację firmy oraz jej przyszłe możliwości. Współpraca z nami pozwoli Państwu odnaleźć interesujące sposoby finansowania swojej działalności.

Co więcej, zajmiemy się między innymi:

- negocjacjami z bankami, wierzycielami i organami egzekucyjnymi,
- opracowaniem innowacyjnych modeli biznesowych,
- doradztwem w kwestii pozyskania kapitału na rozwój,
- szkoleniami branżowymi, księgowymi i prawnymi.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej naszej firmy. Zachęcamy do przejrzenia oferty i skorzystania z usług. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia siedziby naszego przedsiębiorstwa w Bydgoszczy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń