Archiwa Kujawsko Pomorskie Sp. z o.o.

Usługi archiwizowania dokumentów.

Archiwa i archiwizacja danych
ul. Jarmużowa 6, 85-410 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(5 opinii) napisz opinię
Archiwa Kujawsko Pomorskie Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Archiwa Kujawsko-Pomorskie znajdują się w Bydgoszczy. Zajmujemy się usługami archiwizacji dokumentów. Doświadczenie oraz kwalifikacje sprawiają, że od początku działalności świadczymy usługi na wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności Archiwum Kujawsko-Pomorskiego jest przechowywanie oraz archiwizowanie dokumentów. W naszej ofercie można znaleźć archiwizację dokumentów księgowych, technicznych oraz kadrowo-płacowych.

Możemy także zaproponować porządkowanie dokumentacji przedsiębiorstw i instytucji funkcjonujących, bądź będących w likwidacji lub upadłości. Podejmiemy się zaprojektowania oraz drożenia procedur obiegu dokumentów oraz normatywów kancelaryjno-archiwalnych. Pomożemy również w tworzeniu archiwów zakładowych i składnic akt.

Oferujemy:
- przejęcie archiwum zakładowego,
- przechowywanie dokumentów firm istniejących.
- przechowywanie dokumentów podmiotów zlikwidowanych bądź będących w likwidacji.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy odbiór i niszczenie papierowych, optycznych i magnetycznych nośników informacji - wystawiamy certyfikaty zniszczenia.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi pomoc prawna w zakresie prawa gospodarczego, pracy, przewozowego, upadłościowego, bankowego, konkurencji i innych, a także usługi fumigacji dokumentów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
Z
Zbyjnik94
Polecam z ogromnym zadowoleniem. Profesjonalne usługi archiwizacji dokumentów.
B
Bezuvy
Serdecznie polecam. Oprócz przechowywania moich dokumentów świadczą również usługi księgowe. To bardzo pomocne kiedy jest się właścicielem firmy.
I
Isia443
Obsługa jest miła i naprawdę profesjonalna. Potrafią zapewnić bezpieczeństwo dowolnym dokumentów, w dowolnej ilości.
I
Inexs544
To najlepsze miejsce na przechowywanie dokumentów dowolnego typu. Polecam.
D
Dax09
Polecam. Wykonują usługi archiwizacji dokumentów w sposób odpowiedzialny i pełen zaangażowania. Wiedzą jak się obchodzić z tak delikatnymi sprawami.