Mega Pol S.A. Zakład wykonawstwa sieci elektrycznych

Kompleksowe wykonawstwo sieci elektrycznych.

Dystrybucja energii elektrycznej
ul. Jasiniecka 6, 85-761 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 7:00 - 15:00
Wtorek 7:00 - 15:00
Środa 7:00 - 15:00
Czwartek 7:00 - 15:00
Piątek 7:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Centrala
523431621
zwse@mega-pol.pl
Zarząd
523467235
Dział Handlowy
523431692
http://www.mega-pol.pl
Może cię zainteresować
Mega Pol S.A. Zakład wykonawstwa sieci elektrycznych

Informacje

Opis działalności
Mega-Pol to zakład wykonawstwa sieci elektrycznych z Bydgoszczy. Mamy za sobą 50 lat doświadczeń i mnóstwo wykonanych z powodzeniem prac na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w montażu i projektowaniu stacji elektroenergetycznych 220/110/15kV oraz linii kablowych. Gwarantujemy rzetelną i terminową realizację.
Produkty i usługi
Jesteśmy doświadczoną firmą z ogromnym doświadczeniem i potencjałem, który wyraża się w wysokich kwalifikacjach naszej liczącej około 150 pracowników kadrze oraz specjalistycznym wyposażeniu. Gwarantujemy szeroki zakres usług związanych z wykonawstwem sieci elektrycznych, a nasza aktualna oferta budowy i remontu dotyczy:
-napowietrznych linii wysokiego napięcia 110kV, 220kV i 400kV,
-linii kablowych wysokiego napięcia 110kV i 220kV,
-napowietrznych i kablowych linii 20kV,
-stacji transformatorowych 20/0,4kV,
-linii niskiego napięcia napowietrznych i kablowych,

Zajmujemy się także budową i modernizacją stacji transformatorowych 400/220/110kV oraz przeprowadzamy badania i uruchomienia automatyki energetycznej. Realizujemy również prace związane z nowoczesnymi formami pozyskiwania energii, czyli farmy wiatrowe i fotowoltaiczne. Dodatkowo wykonujemy:
-prace pod napięciem na liniach napowietrznych 220kV i 400kV,
-renowacje izolacji transformatorów 110/20kV w ciągłym ruchu,
-koncepcje i analizy techniczne zasilania obiektów przemysłowych,
-budowę obiektów energetycznych w systemie „pod klucz” wraz z projektem technicznym.
-budowę systemów oświetlenia drogowego i oświetlenia terenu.

Wykonujemy także trakty światłowodowe korzystając z napowietrznych linie energetycznych 400kV, 220kV i 110kV w systemach OPGW i ADSS oraz liniach 15kV – ADL oraz realizujemy zamówienia na ziemne sieci telekomunikacyjne.

Współpracujemy z licznymi firmami, co pozwala nam na skuteczną pracę z użyciem najnowszych technologii. Cały czas dbamy też o szkolenie naszych pracowników zarówno w kraju, jak i za granicą.

Daliśmy się poznać jako sprawnie i terminowo działające przedsiębiorstwo, a dowodem naszych umiejętności są liczne certyfikaty i referencje. Warto postawić na tradycję, jakość i ogromne doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Więcej informacji o Mega-Pol znajduje się na stronie internetowej. Czekamy też na telefony i e-maile.
Marki i specjalizacje
Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych

Posiadamy własną pracownię projektową korzystającą m.innymi z oprogramowania komputerowego AutoCAD oraz SCHEMA lub SEE w zakresie projektowania obwodów wtórnych.

Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych powstał w 1962 r. jako część państwowego przedsiębiorstwa energetycznego.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do budowy linii energetycznych w tym wciągarki i hamowniki firmy "Tesmec" oraz samochody ciężarowe, dłużyce, dźwigi, koparki i samochody terenowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
kris1967
Od wielu lat działam w branży energetycznej, dlatego doceniam profesjonalizm, którym może się poszczycić firma Mega-Pol. Przedsiębiorstwo szczególnie skupia się na pracach przy liniach wysokiego napięcia i nie ma tutaj znaczenia, czy są to linie napowietrzne, czy też kablowe. Ich budowa, modernizacja i naprawa awarii są zawsze przeprowadzane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.