Inwestkor Tomasz Korcz

Zastępujemy Inwestora na całym etapie procesu inwestycyjnego

Nadzór budowlany
ul. Jasna 22/8, 85-205 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Inwestkor Tomasz Korcz
ul. Jasna 22/8, 85-205 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Inwestkor Tomasz Korcz

Informacje

Opis działalności firmy Inwestkor Tomasz Korcz w Bydgoszcz
W Firmie Inwestkor zajmujemy się wykonywaniem ekspertyz budowlanych i nie tylko. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, a założycielem jest Tomasz Korcz. Działamy na rynku już od 2017 roku. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Inwestkor działamy na rynku już od niemal pół dekady. Nasza Firma powstała z myślą o minimalizacji kosztów eksploatacji budynków, zarówno prywatnych, jak i należących do użyteczności publicznej. Od początku działalności prężnie się rozwijamy.

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie ekspertyz budowlanych. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę, a świadczone przed nas usługi są na najwyższym poziomie. Do głównych realizowanych przez nas zadań należy usprawnienie obiektowe instalacji technicznych, co gwarantuje oszczędność energii. Dzięki współpracy z naszą firmą dodatkowo poprawia się komfort użytkowania.

Działamy również jako inwestorzy zastępczy, a także inspektorzy nadzoru inwestorskiego. Dbamy o szybki, gładki i bezpieczny przebieg każdego rodzaju inwestycji budowlanej. Daje to naszym klientom możliwość skupienia się w czasie realizacji inwestycji na innych, ważniejszych rzeczach.

W 2019 roku rozszerzyliśmy też naszą działalność o serwis oraz wykonawstwo instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Naprawimy i zainstalujemy każdy rodzaj klimatyzatora, czy też systemu wentylacyjnego.

W skład naszych usług wchodzą następujące ekspertyzy:

- ekspertyza poprawności wykonania i funkcjonowania instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz wodnych instalacji grzewczych i chłodniczych
- ekspertyza komfortu klimatycznego
- ekspertyza smogowa
- ekspertyza energetyczna
- ekspertyza stanu technicznego urządzeń i instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz wodnych instalacji grzewczych i chłodniczych

Aby wykonywane usługi były rzetelne, należy jeszcze wykonać niezbędne pomiary. Są to na przykład pomiary i równoważenie hydrauliczne wodnych instalacji grzewczych i chłodniczych, pomiary i regulacja wydajności instalacji wentylacyjnej, czy też pomiary wilgotności powietrza.

Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję profesjonalizmu. Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny.

Dołącz do grona zaufanych klientów już dziś!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń