Mat-Mar Okna Mirosław Wnuk-Lipiński

Stolarka budowlana, sprzedaż okien PCV i drzwi

Okna
ul. Kolbego 28/1, 85-433 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(52) 521 28 95
Mat-Mar Okna Mirosław Wnuk-Lipiński

Informacje

Opis działalności
Firma Mat-Mar w Bydgoszczy należy do Mirosława Wnuka-Lipińskiego. Na rynku działamy od 2009 roku i zajmujemy się sprzedażą okien, drzwi i kompleksowym montażem stolarki budowlanej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Prawidłowo dobrane okna i drzwi są bardzo ważne dla przepływu powietrza w budynku i mogą wpływać na oszczędność energii, a także estetykę mieszkania. Okna o niskim współczynniku przenikania ciepła, korzystnie wpływają na utrzymanie energii cieplnej w pomieszczeniach. Dlatego warto jest rozważnie wybierać materiały, podczas budowy czy remontu.

Oferujemy Państwu dobre i energooszczędne okna i drzwi, które będą chronić przed utratą ciepła zimą, a latem przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Przed słońcem chronią nas rolety lub plisy, które również posiadamy w swojej ofercie.

Nasz asortyment zawiera:
-okna PCV SCHUCO,
-drzwi zewnętrzne,
-drzwi wewnętrzne,
-rolety,
-parapety,
-osłony okienne.

Parapety są również ważnym elementem wykończenia okien. Pozwalająna odpowiednią cyrkulację powietrza. Zewnętrzne parapety zabezpieczają ścianę przed zawilgoceniem i zaciekami.

Posiadamy bardzo szeroki wybór produktów. Dodatkowo zajmujemy się także naprawą i regulacją okien i rolet.

Oferujemy bezpłatne pomiary i wyceny. Doradzamy w wyborze korzystnych rozwiązań. Nasz towar cechuje trwałość, wysoka jakość, ale niska cena. Montujemy produkty sprawdzonych polskich marek. Okna posiadają gwarancję fabryczną, natomiast nasza firma udziela dodatkowej gwarancji na montaż i regulację przez 3 lata od zakupu. Okna, które sprzedajemy, chronią przed szumem miasta, wilgocią i zanieczyszczeniami. Ich wysoka energooszczędność wynika z możliwości wyboru szerokości parkietów szybowych i listew przyszybowych. Nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego towaru.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Mat-Mar w Bydgoszczy. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń