Łb-Post Łukasz Badtke

Agencja reklamowa

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Lawinowa 12/6, 85-794 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
577 935 860
Łb-Post Łukasz Badtke

Informacje

Opis działalności
Łukasz Badtke jest właścicielem firmy ŁB-Post z Bydgoszczy. Jesteśmy agencją reklamową, która wspiera przedsiębiorstwa w działaniach marketingowych. Zajmujemy się drukowaniem reklam i przygotowaniem gadżetów. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Rozwój działalności każdej firmy jest po części uzależniony od skutecznej reklamy. Aby działania marketingowe odnosiły skutek, muszą być dobrze przemyślane. Logo firmy, a także informacje o usłudze powinny szybko docierać do potencjalnych Klientów. ŁB-Post to profesjonalna agencja reklamowa, która zajmie się Państwa reklamą. W marketingu pracujemy od wielu lat. Nasze działania nakierowane są na stworzenie ciekawych i przyciągających wzrok projektów graficznych. Szukamy sposobów na efektywne reklamowanie firm Klientów. Poszerzamy ich zasięg do maksimum!

Nasze główne usługi to:
- druk ulotek z informacjami o usłudze,
- wydruk plakatów,
- rozwieszanie plakatów i ulotek,
- projektowanie ciekawych grafik związanych z działalnością firmy,
- produkcja gadżetów reklamowych,

Zajmujemy się dystrybucją ulotek na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Reklamy, które tworzymy, są w stu procentach spersonalizowane i dopasowane do charakteru Państwa działalności.

Zapewniany konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo. Zapraszamy do kontaktu z firmą ŁB-Post z Bydgoszczy. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Smerfetka
Wszystko super. Polecam!