Nadruki Reklamowe Michał Strzelewicz

Nadruki reklamowe na odzieży i gadżetach

Biura reklamy
ul. Miechowska 1, 85-875 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Nadruki Reklamowe Michał Strzelewicz
ul. Miechowska 1, 85-875 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
NIP
5542066541
Telefon
Nadruki Reklamowe Michał Strzelewicz

Informacje

Opis działalności firmy Nadruki Reklamowe Michał Strzelewicz w Bydgoszcz
Nadruki Reklamowe to nasza firma z Bydgoszczy. Od 1996 roku zajmujemy się wykonywaniem gadżetów zdobionych różnokolorowymi nadrukami. Realizujemy zlecenia dla podmiotów gospodarczych, instytucji, a także osób fizycznych. Dbamy o wysoką jakość i zapewniamy konkurencyjne ceny.
Produkty i usługi
Gadżety reklamowe z indywidualnymi nadrukami to nasza specjalność! Wykonujemy estetyczne, niedrogie i trwałe różnokolorowe nadruki na rozmaitych materiałach. Zdobimy gumę, tworzywa sztuczne, ceramikę, a także papier i tkaniny. Zapewniamy szybkie realizowanie zamówień!

W Nadrukach Reklamowych korzystamy z różnych metod zdobienia przedmiotów. Oferujemy sitodruk, tampodruk i druk cyfrowy. Nanosimy m.in. napisy i grafiki na plastikowe, metalowe i drewniane długopisy. Klienci mogą też u nas zamówić balony standardowe i w kształcie serca razem z patyczkami, zatyczkami i stojakami. Sprzedajemy również:
-torby papierowe z nadrukami,
-reklamówki z nadrukami,
-torby bawełniane z nadrukami,
-zapalniczki z nadrukami,
-parasole z nadrukami,
-otwieracze z nadrukami,
-podkładki pod myszki z nadrukami,
-kubki z nadrukami.

Drukujemy także puzzle, przypinki, czapki z daszkami i zdobimy odzież. Nanosimy różne treści na koszulki, bluzy i kurtki przeciwdeszczowe i wiatrówki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Dodatkowych informacji o ofercie Nadruków Reklamowych udzielamy telefonicznie i e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Nadruki Reklamowe Michał Strzelewicz z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń