Sonatio

Szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych

Rehabilitacja
ul. Nakielska 81, 85-347 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sonatio
ul. Nakielska 81, 85-347 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
NIP
9531313819
Telefon
Sonatio

Informacje

Opis działalności firmy Sonatio w Bydgoszcz
Sonatio to centrum masażu i rehabilitacji. Zatrudnia lekarzy i rehabilitantów. Znajduje się w Bydgoszczy i od 1998 roku zapewnia kompleksową pomoc osobom po urazach, operacjach i chorobach. Poza główną siedzibą ma też filię przy ulicy Kwiatkowskiego 2, telefon kontaktowy 52 344 07 09.
Produkty i usługi
Ból i problemy z poruszaniem się wymagają odpowiedniej rehabilitacji. Najlepiej w tym celu odwiedzić Sonatio. Centrum zatrudnia lekarzy specjalizujących się w ortopedii i rehabilitacji oraz rehabilitantów wykonujących różne zabiegi. Można do nich zaliczyć m.in. zabiegi z zakresu fizykoterapii. Są to laseroterapia, magnetoterapia, terapia ultradźwiękami, a także elektroterapia i światłolecznictwo. Ponadto wykonywane są zabiegi krioterapii i głębokiej oscylacji. O ile w przypadku fizykoterapii najczęściej do pokonania dolegliwości bólowych używane są specjalistyczne przyrządy i urządzenia, a tyle kinezyterapia wiąże się z odpowiednimi ćwiczeniami. Można do nich zaliczyć ćwiczenia czynne, bierne, oddechowe, w odciążeniu, a także czynno-bierne i izometryczne.

Sonatio oferuje również takie usługi jak:
-masaże,
-rehabilitacja domowa,
-gimnastyka korekcyjna,
-kinesiotaping,
-terapia manulana,
-rehabilitacja dzieci.

Wśród masaży można wyróżnić lecznicze, sportowe, klasyczne, a także tkanek głębokich. Wykonywane są również drenaże limfatyczne.

Zabiegi wykonywane w gabinetach Sonatio pomagają odzyskać sprawność ruchową, a także pozbyć się bólu kręgosłupa, karku, nóg, rąk oraz głowy.

Dodatkowe informacje dotyczące usług rehabilitacyjnych Sonatio można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt w celu umówienia wizyty najlepiej nawiązać telefonicznie.

Zasięg działania
Firma Sonatio z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe