Robert Tomczyk

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Okrzei 4/21, 85-317 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
662 776 657
Adres korespondencyjny
ul. Okrzei 4/21, 85-317 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Piękne odnowione mieszkanie to wizytówka właściciela. Zapewne każdy z nas chciałby być postrzegany za porządnego i lubiącego czystość człowieka. Można to osiągnąć właśnie dzięki świeżo wyremontowanemu mieszkaniu. Tak się składa, że nasza firma specjalizuje się w wykończeniu wnętrz i remontach mieszkań oraz domków jednorodzinnych.
Produkty i usługi
Właścicielem jest Robert Tomczyk. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Wiemy, że prace, których się podejmujemy, są dla naszych Klientów bardzo ważne, dlatego do każdego zlecenia władamy wszystkie siły. Remonty to nasza wielka pasja. Prace związane z budowlanką sprawiają nam wielką frajdę i z chęcią udowodnimy to w Państwa mieszkaniach.

Oferta firmy to takie elementy jak:

• malowanie,
• tapetowanie,
• sufity podwieszane,
• gładzie,
• ścianki działowe,
• elewacje,
• tynkowanie.

Poza tym podejmujemy się także: układania paneli, układania płytek, układania podłóg oraz szpachlowania. Trudnimy się remontami całych mieszkań, a w szczególności kuchni oraz łazienek. Zajmujemy się także dziedziną stolarki budowlanej. Do pracy podchodzimy bardzo poważnie i z wielką dokładnością.

Cechuje nas solidność, rzeczowość oraz terminowość. Z dokładnością zapamiętujemy wszelkie uzgodnione z Klientami szczegóły. To nasze wyznaczniki, których cały czas się trzymamy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Maria
2019-08-23 10:57:00
Polecam Firmę Pana Roberta 100% Profesjonalizm