Daro-Bus Dariusz Kamiński

Wynajem busów i autokarów

Przewozy autokarowe
ul. Osiedlowa 1/10, 85-794 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Daro-Bus Dariusz Kamiński
ul. Osiedlowa 1/10, 85-794 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
NIP
8751108251
Telefon
Daro-Bus Dariusz Kamiński

Informacje

Opis działalności firmy Daro-Bus Dariusz Kamiński w Bydgoszcz
Jako Daro-Bus funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od 1996 roku, zajmując się przewozem osób. Nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem firmy jest Dariusz Kamiński. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Od wielu lat zajmujemy się przewozami osobowymi. Przez ten czas doskonale poznaliśmy oczekiwania i potrzeby naszych klientów i dobraliśmy dla nich odpowiednią ofertę. Zyskaliśmy zaufanie w oczach wielu zleceniodawców, którzy do dziś chętnie podejmują z nami współpracę.

Nasze usługi świadczymy zarówno w kraju, jak i za granicą. Posiadamy do tego wszelkie niezbędne licencje i certyfikaty.

Oferta:

- przewóz osób,
- usługi transportowe dla szkół i innych placówek opiekuńczo-wychowawczych,
- usługi transportowe dla firm,
- obsługa wyjazdów turystycznych na rzecz osób prywatnych,
- obsługa eventów,
- obsługa wesel.

Zapewniamy regularne przewozy regionalne autobusami, które realizujemy głównie na terenie Bydgoszczy i okolic. Posiadamy autobusy 9, 13, 14, 15, 17, 24, 29, 30, 38 i 55-osobowe. Oferujemy również regularny przewóz osób autokarami, czyli przewozy dalekobieżne.

Bardzo chętnie podejmujemy się także przewozu pracowników. Transport może obejmować zbiórkę pracowników w ustalonych miejscach na terenie miasta oraz ich dowóz do miejsca pracy, które znajduje się poza granicami miasta lub odwrotnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, świadczymy usługi wynajmu pojazdu wraz z doświadczonym i wykwalifikowanym kierowcą. Nasza flota zapewnia bezpieczny i wygodny transport dla dzieci, dlatego świetnie sprawdzi się na wycieczkach szkolnych, czy zielonych szkołach. Pojazdy przydadzą się też podczas wyjazdów firmowych takich jak szkolenia, wyjazdy integracyjne i pikniki rodzinne. Stanowią też zaplecze transportowe na imprezach rodzinnych, w tym weselach.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Daro-Bus Dariusz Kamiński z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, bydgoski, Bydgoszcz, Toruń, toruński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
A
Arkadiusz
Daro-Bus to znakomita firma transportowa. Moja firma wielokrotnie korzystała z jej usług. Zapewniają przewozy naszym pracownikom. Szczerze polecam.
M
S
B
Miłosz Sałciński, Bydgoszcz
Od 5 lat seniorzy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy korzystają z usług firmy DARO-BUS której właścicielem jest pan Dariusz Kamiński. Z tą firmą jeździmy każdego roku do sanatoriów w Ustroniu i na wczasy w Jastarni i na Helu. Darek, bo się już zaprzyjaźniliśmy, jest więcej jak kierowcą. Jest naszym przyjacielem i uczestnikiem wspólnych zabaw. Uczynny i zawsze uśmiechnięty. Nadaliśmy mu tytuł HONOROWEGO SENIORA KUTW. I co jest bardzo ważne jego firma jest przyjazna dla kieszeni emerytów. Nie znaleźliśmy w okolicy tańszych usług transportowych. Polecam
Z
zdzislaw
Super firma. Polecam.