Motylek Gabinet terapii dla zdrowia Anita Kątna-Grzesiak

Leczenie z zakresu medycyny naturalnej.

Medycyna naturalna
ul. Piotrowskiego 7-9/105, 85-098 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(5 opinii) napisz opinię
Motylek Gabinet terapii dla zdrowia Anita Kątna-Grzesiak
ul. Piotrowskiego 7-9/105, 85-098 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Telefon
Motylek Gabinet terapii dla zdrowia Anita Kątna-Grzesiak

Informacje

Opis działalności firmy Motylek Gabinet terapii dla zdrowia Anita Kątna-Grzesiak w Bydgoszcz
Nazywam się Anita Kątna-Grzesiak. Jestem absolwentką pielęgniarstwa Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po ukończeniu licznych kursów i szkoleń postanowiłam otworzyć własny gabinet terapii naturalnych Motylek.
Produkty i usługi
Powstanie mojego gabinetu było odpowiedzią na potrzeby osób szukających naturalnych metod, które pomogą im w powrocie do zdrowia. W codziennej pracy bazuję na technice Bowena, która wyróżnia się całościowym podejściem do zdrowia człowieka. Przynosi dobre efekty u dzieci i dorosłych. Stosowanie tego typu terapii nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi. Znajduje zastosowanie w leczeniu rozmaitych schorzeń i problemów zdrowotnych.

W ramach mojej działalności prowadzę terapię bólu pleców, głowy, rwy kulszowej i migreny, zaburzeń snu, schorzeń układu oddechowego, w tym m.in. kataru siennego, astmy czy stanów zapalnych zatok, urazów i kontuzji sportowych oraz zespołu ADHD i ADD u dzieci.

Pomagam osobom zmagającym się ze schorzeniami przewodu pokarmowego (zaparciami, zespołem jelita wrażliwego) oraz schorzeniami ginekologicznymi takimi jak np. bezpłodność. Oferuję także terapię schorzeń ramion, bioder, kolan i stóp, infekcji w drogach moczowych oraz dysfunkcji po incydentach neurologicznych.

Umożliwiam również skorzystanie z detoksykacji preparatami Joalis, które pozwalają oczyścić organizm, przywracając mu równowagę fizyczną i emocjonalną.

Dokładam wszelkich starań, by przywrócić Państwu równowagę i harmonię.

Zapraszam do skorzystania z oferty.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Motylek Gabinet terapii dla zdrowia Anita Kątna-Grzesiak z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
O
Oliwer
Wiele lat walczyłem ze stanem zapalnym zatok, w końcu w gabinecie Motylek pomogli mi, teraz moje życie wygląda inaczej.
E
Edyta
Dziękuję za pomoc z moimi schorzeniami przewodu pokarmowego. Na pewno w razie potrzeby ponownie skorzystam z ich oferty.
G
Grażyna
Doskonale znają się na leczeniu rwy kulszowej, polecam, pomogli mi już drugi raz. Dzięki terapii mogę w końcu normalnie funkcjonować.
E
Ela
Skorzystałem z naturalnej detoksykacji organizmu, polecam.
L
Leszek
Polecam, dzięki terapii wyleczyłem się z zaburzeń snu. Jestem wdzięczny, teraz w końcu się wysypiam.