BEZET Firma Handlowo-Usługowa T. Ziółkowski, S.Landowska, Z.Landowski Sp.J.

Domowe elektrownie fotowoltaiczne i klimatyzacje

Serwis i instalacja klimatyzacji
pl. Kościeleckich 4, 85-033 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
BEZET Firma Handlowo-Usługowa T. Ziółkowski, S.Landowska, Z.Landowski Sp.J.

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Bezet zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą, serwisem i instalacją klimatyzacji już od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, a właścicielami firmy są Bogusław Bartoszewicz i Tadeusz Ziółkowski. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Bezet działamy prężnie już od niemal trzech dekad. W ofercie naszej firmy można znaleźć głównie klimatyzatory o wysokich parametrach technicznych oraz powietrzne pompy ciepła renomowanych producentów. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klientów, dlatego w czasie przygotowywania oferty zadbaliśmy o to, aby znalazły się w niej wyłącznie produkty cenionych marek.

Dodatkowo zajmujemy się realizacją projektów fotowoltaicznych. Nasza oferta obejmuje również ogrzewanie podłogowe oraz hybrydowe pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła i powietrzne pompy ciepła.

Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas domowe elektrownie fotowoltaiczne, które pozwalają znacznie obniżyć rachunki za energię elektryczną. W razie zastosowania do ogrzewania domu pompy ciepła panele słoneczne pokrywają koszty związane z jej eksploatacją. Ponadto inwestycja może być finansowana w całości z linii kredytowo-dotacyjnej Prosument, bez wkładu własnego inwestora.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń