"Alu Pol" Naprawa Felg Spawanie Aluminium Rafał Polasik

Szybka naprawa i renowacja felg samochodowych.

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Podleśna 55, 85-145 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:30
Wtorek 8:00 - 16:30
Środa 8:00 - 16:30
Czwartek 8:00 - 16:30
Piątek 8:00 - 16:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
"Alu Pol" Naprawa Felg Spawanie Aluminium Rafał Polasik

Informacje

Opis działalności
Alu Pol jest nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w naprawach i regeneracji felg stalowych i aluminiowych. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Bydgoszczy, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Firmą zarządza Rafał Polasik.
Produkty i usługi
Działamy nieprzerwanie od 2006 roku. Rzetelność, z jaką obsługujemy swoich klientów, umożliwiła nam zajęcie pewnej pozycji na branżowym rynku. Cieszymy się zaufaniem i uznaniem wielu zadowolonych klientów. Oferujemy kompleksową naprawę felg do 22 cali. Zajmujemy się również naprawą aluminiowych felg motocyklowych. Spawamy wszystkie elementy wykonane z aluminium.

Oferujemy:

- naprawę felg,
- regenerację felg,
- prostowanie felg,
- spawanie TIG.

Istnieje także możliwość roztaczania otworu centralnego felgi lub jego pomniejszenia w celu dopasowania jej do określonego modelu samochodu. Oferujemy także polerowanie rantu felgi aluminiowej. Nie wykonujemy spawów konstrukcyjnych zagrażających bezpieczeństwu użytkowania felgi. Po naprawie stosujemy standardowo malowanie zaprawkowe bądź na życzenie klienta lakierowanie całej felgi metodą natryskową.

Gwarantujemy profesjonalizm i terminowość. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i atrakcyjne ceny, które uzależnione są od rodzaju i wielkości napraw.

Jesteśmy profesjonalistami, a wieloletnie doświadczenie i setki naprawionych felg samochodowych sprawia, że działamy dynamicznie i precyzyjnie.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń