Jelińscy Zakład Obrotu Złomem

Skup stali, metali kolorowych oraz makulatury, akumulatorów i tworzyw sztucznych

Recykling
ul. Przemysłowa 2, 85-758 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(7 opinii) napisz opinię
Jelińscy Zakład Obrotu Złomem

Informacje

Opis działalności
Zakład Obrotu Złomem Jelińscy znajduje się w Bydgoszczy. Działa od 2004 roku odbierając oraz przetwarzając surowce wtórne.
Produkty i usługi
Zakład Obrotu Złomem Jelińscy skupuje, odbiera, przetwarza i sprzedaje surowce wtórne. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników i dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu każde zlecenie jest w stanie zrealizować terminowo. Podstawą działalności firmy jest skup złomu stalowego i skup metali kolorowych. W tym pierwszym przypadku kupowany jest złom stali wsadowej i niewsadowej, w tym blachy. Z kolei metale kolorowe, za które płaci firma to wióry, ścinki i inne odpady z takich metali jak:
-miedź,
-mosiądz,
-brąz,
-aluminium,
-ołów,
-cynk,
-nikiel.

Zakład Obrotu Złomem Jelińscy skupuje również akumulatory, kable, silniki elektryczne i zużyty sprzęt elektrycznych i elektroniczny. Oferta obejmuje m.in. telewizory, monitory, komputery, lodówki i pralki.

Dodatkowo w skupie można pozbyć się palet drewnianych, makulatury papierowej i z tektury oraz tworzyw sztucznych. W tym ostatnim przypadku skupowane są polietylen, polipropylen i politereftalan etylenu.

Więcej informacji dotyczących oferty Zakładu Obrotu Złomem Jelińscy znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
Z
Zanvis55
Sprzedaję im od czasu do czasu makulaturę. Nie mam co z nią robić, a tak przynajmniej parę groszy zarabiam.
M
Marek
Warto się z nimi skontaktować, bo mają atrakcyjne ceny skupu metali.
T
thefender
Regularnie sprzedaję do Zakładu Obrotu Złomem Jelińscy odpady z metali kolorowych. Dobrze płacą za brąz, mosiądz, miedź i aluminium.
F
Filip
W końcu pozbyłem się akumulatorów. Dobrze, że w Zakładzie Obrotu Złomem Jelińscy je skupują.
P
pepe
Skupują nie tylko złom, ale też palety drewniane. Można sobie w ten sposób dorobić.
K
kris1967
Najlepszy skup złomu w mieście. Można im sprzedać stal, metale kolorowe, zepsute urządzenia elektryczne i akumulatory. A wszystko to przy konkurencyjnych cenach. Zdecydowanie opłaca się skorzystać z usług Zakładu Obrotu Złomem Jelińscy.
W
Wiktor
Jestem klientem Zakładu Obrotu Złomem Jelińscy od lat i nie zamierzam tego zmieniać. Firma jest solidna i przejawia się to w dotrzymywaniu terminów i wypłacaniu należnej kwoty. Płacą całkiem atrakcyjne stawki za złom stalowy i metalowy.