Jelińscy Zakład Obrotu Złomem

Skup stali, metali kolorowych oraz makulatury, akumulatorów i tworzyw sztucznych

Recykling
ul. Przemysłowa 2, 85-758 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(52) 346 56 54
Jelińscy Zakład Obrotu Złomem

Informacje

Opis działalności
Zakład Obrotu Złomem Jelińscy znajduje się w Bydgoszczy. Działa od 2004 roku odbierając oraz przetwarzając surowce wtórne.
Produkty i usługi
Zakład Obrotu Złomem Jelińscy skupuje, odbiera, przetwarza i sprzedaje surowce wtórne. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników i dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu każde zlecenie jest w stanie zrealizować terminowo. Podstawą działalności firmy jest skup złomu stalowego i skup metali kolorowych. W tym pierwszym przypadku kupowany jest złom stali wsadowej i niewsadowej, w tym blachy. Z kolei metale kolorowe, za które płaci firma to wióry, ścinki i inne odpady z takich metali jak:
-miedź,
-mosiądz,
-brąz,
-aluminium,
-ołów,
-cynk,
-nikiel.

Zakład Obrotu Złomem Jelińscy skupuje również akumulatory, kable, silniki elektryczne i zużyty sprzęt elektrycznych i elektroniczny. Oferta obejmuje m.in. telewizory, monitory, komputery, lodówki i pralki.

Dodatkowo w skupie można pozbyć się palet drewnianych, makulatury papierowej i z tektury oraz tworzyw sztucznych. W tym ostatnim przypadku skupowane są polietylen, polipropylen i politereftalan etylenu.

Więcej informacji dotyczących oferty Zakładu Obrotu Złomem Jelińscy znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
kris1967
Najlepszy skup złomu w mieście. Można im sprzedać stal, metale kolorowe, zepsute urządzenia elektryczne i akumulatory. A wszystko to przy konkurencyjnych cenach. Zdecydowanie opłaca się skorzystać z usług Zakładu Obrotu Złomem Jelińscy.
W
Wiktor
Jestem klientem Zakładu Obrotu Złomem Jelińscy od lat i nie zamierzam tego zmieniać. Firma jest solidna i przejawia się to w dotrzymywaniu terminów i wypłacaniu należnej kwoty. Płacą całkiem atrakcyjne stawki za złom stalowy i metalowy.