Ekoklimax - Projekt Z.Chilewski, J.Czerwiński Sp. j.

Technologia jutra

Wentylacja
ul. Przemysłowa 8E, 85-758 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Ekoklimax - Projekt Z.Chilewski, J.Czerwiński Sp. j.
ul. Przemysłowa 8E, 85-758 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Telefon
Ekoklimax - Projekt Z.Chilewski, J.Czerwiński Sp. j.

Informacje

Opis działalności firmy Ekoklimax - Projekt Z.Chilewski, J.Czerwiński Sp. j. w Bydgoszcz
Ekoklimax-Projekt to firma z Bydgoszczy. Prowadzi działalność od 1997 roku. Zajmuje się produkcją central wentylacyjnych do różnych obiektów. Sprzedaje też inne urządzenia do zastosowania w budynkach.
Produkty i usługi
Cyrkulacja powietrza w pomieszczeniach to niezwykle istotne z punktu widzenia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców i osób pracujących zagadnienie. Dobrym rozwiązaniem problemu dostaw świeżego powietrza jest montaż dopasowanej centrali wentylacyjnej. Centralne marki Ekozefir produkowane przez Ekoklimax-Projekt to wydajne i proste w obsłudze urządzenia. Poza cyrkulacją powietrza zapewniają też grzanie i poprzez regulację strumienia powietrza chłodzenie. Centralne poza wtłaczaniem powietrza do pomieszczeń odzyskują ciepło z zanieczyszczonego powietrza. Jest ono ponownie wtłaczane, ogrzewając wnętrze i obniżając rachunki. Specjalne wymienniki płytowe zatrzymują przy tym procesie nieprzyjemne zapachy z niektórych pomieszczeń, by nie przenikały np. do sypialni.

Wśród central Ekozefir są:
-centrale wentylacyjne do domów jednorodzinnych,
-centrale wentylacyjne do biur,
-centrale wentylacyjne do hal przemysłowych,
-centrale wentylacyjne do basenów,
-centrale wentylacyjne do mieszkań.

Dostępne są klasycznie montowane centralne, a także podwieszane, idealne do niższych pomieszczeń. Wśród wentylacji mechanicznych są też takie, które poza odzyskiwaniem ciepła odzyskują wilgoć. Do tego celu służą też osuszacze powietrza marek Cotes i Aerial. Klienci mogą również zakupić nawilżacze powietrza Carel i HygroMatik oraz klimatyzatory. Są to klimatyzatory ścienne, przypodłogowe, kasetonowe i kanałowe.

Ofertę uzupełniają urządzenia grzewcze. Wśród nich można wyróżnić kotły kondensacyjne Atag i pompy ciepła Heliotherm. Pompy dzielą się na klasyczne gruntowe, wodne i powietrzne, a także przemysłowe i do wody użytkowej.

Dodatkowe informacje o Ekoklimax-Projekt znajdują się na stronie internetowej. Z firmą można się skontaktować telefonicznie i e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Ekoklimax - Projekt Z.Chilewski, J.Czerwiński Sp. j. z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
Borys
Specjaliści od instalacji wewnętrznych. Sprzedają urządzenia wysokiej klasy. Wentylacja mechaniczna działa bez zarzutu. Sprawnie wymienia zużyte powietrze na świeże.