Km Klima Marcin Fede

Montaż, konserwacja i serwis urządzeń chłodniczych, klimatyzacji i ogrzewania

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Rataja 2/32, 85-791 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Km Klima Marcin Fede

Informacje

Opis działalności
Siedziba KM Klima znajduje się w Bydgoszczy. Firma, której właścicielem jest Marcin Fede, specjalizuje się w wykonywaniu różnych instalacji wewnętrznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i biurach.
Produkty i usługi
KM Klima wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów firmowych i osób fizycznych, wykonując kompleksowe usługi instalacyjne. W różnych budynkach firma montuje nowe instalacje, poddaje już wykonane systemy konserwacji, a po wykryciu usterek dokonuje napraw. KM Klima specjalizuje się w chłodnictwie, ogrzewaniu i instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Podejmuje się nawet najtrudniejszych zleceń, które wykonuje szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Przykładem jest dobór klimatyzatorów, ich montaż, czyszczenie i naprawa. Firma może też się zająć czyszczeniem układów w urządzeniach chłodniczych, np. sklepowych lodówkach i chłodniach, przeglądami okresowymi i serwisem. Oferuje również:
-montaż pomp ciepła,
-serwis pomp ciepła,
-montaż kotłów,
-montaż rekuperacji.

Wymienione urządzenia wchodzą w skład centralnego ogrzewania montowanego przez firmę. Są tanie i proste w eksploatacji, a do tego przyjazne dla środowiska.

Firma montuje także instalacje wodno-kanalizacyjne wraz z przyłączami do zewnętrznych sieci.


Więcej informacji o KM Klima znajduje się na stronie internetowej. Kontakt w sprawie firmowych usług można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń