EKOART - Ochrona Środowiska PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Artur Święczkowski

Ochrona środowiska - Raport - Zezwolenia - Badania

Ochrona środowiska
ul. Smoleńska 17b, Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 07:30 - 15:30
Wtorek 07:30 - 15:30
Środa 07:30 - 15:30
Czwartek 07:30 - 15:30
Piątek 07:30 - 15:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(52) 379 39 35
523793935
ekoart@adres.pl
501071810
Może cię zainteresować
EKOART - Ochrona Środowiska PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Artur Święczkowski

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w opracowaniu dokumentacji technicznych i formalno-prawnych regulujących korzystanie ze środowiska, oraz w doradztwie i konsultingu. Realizujemy obowiązki sprawozdawczości z zakresu ochrony środowiska w firmach nie posiadających etatu ds. ochrony środowiska. Serdecznie zapraszamy Przedsiębiorstwo „EKOART – Ochrona Środowiska” w Bydgoszczy oferuje kompleksową obsługę w zakresie ochrony środowiska kierowaną dla podmiotów gospodarczych, jednostek organizacyjnych i osób fizycznych.
Produkty i usługi

Przedsiębiorstwo „EKOART – Ochrona Środowiska” zlokalizowane w Bydgoszczy działa na rynku od 1998 roku. Z naszych usług skorzystało przez ten czas ponad 200 klientów z terenu całego kraju. Specjalizujemy się przede wszystkim w opracowaniu dokumentacji technicznych i formalno-prawnych regulujących korzystanie ze środowiska, oraz w doradztwie i konsultingu. Realizujemy obowiązki sprawozdawczości z zakresu ochrony środowiska w firmach nie posiadających etatu ds. ochrony środowiska. Serdeczniezapraszamy! Nasza kompleksowa obsługa w zakresie ochrony środowiska skierowana jest dla podmiotów gospodarczych, jednostek organizacyjnych i osób fizycznych.

Wykonujemy usługi z branży ochrony środowiska które obejmują przede wszystkim wykonywanie raportów oddziaływania na środowisko planowanych przedsięwzięć oraz tworzenie wniosków o wydanie "decyzji środowiskowych", "pozwoleń zintegrowanych" i wnioski o wydanie "pozwoleń sektorowych", w tym:
- ochrona powietrza atmosferycznego,
- wnioski o wydanie pozwoleń na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza,
- zgłoszenia instalacji
- gospodarka wodno-ściekowa
- operaty wodnoprawne na pobór wód, odprowadzanie ścieków, wód deszczowych
- gospodarka odpadami (pozwolenia na wytwarzanie, zezwolenia na przetwarzanie, transport, zbieranie)
- programy gospodarki odpadami
- ewidencja i sprawozdawczość gospodarki odpadami i opakowaniami
- instrukcje prowadzenia składowisk

Zajmujemy się wykonywaniem analiz akustycznych i analiz oddziaływania na stan jakości powietrza. Wykonujemy przeglądy ekologiczne oraz prowadzimy doradztwo ekologiczne obejmujące pomoc w uzyskaniu dotacji na inwestycje. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się naliczanie opłat za gospodarcze korzystanie ze środowiska.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w opracowaniu dokumentacji technicznych i formalno-prawnych regulujących pełen zakres korzystania ze środowiska, oraz w doradztwie i konsultingu. Realizujemy obowiązki sprawozdawczości z zakresu ochrony środowiska w firmach nie posiadających etatu ds. ochrony środowiska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Bydgoszcz, chełmiński, Grudziądz, mogileński, Toruń, tucholski, Włocławek, żniński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe