Salon Kosmetyczny Beauty Project Kosmetologia Weronika Zagrodzka

Profesjonalny salon kosmetyczny.

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Stawowa 7, 85-323 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Salon Kosmetyczny Beauty Project Kosmetologia Weronika Zagrodzka
ul. Stawowa 7, 85-323 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Telefon
Salon Kosmetyczny Beauty Project Kosmetologia Weronika Zagrodzka

Informacje

Opis działalności firmy Salon Kosmetyczny Beauty Project Kosmetologia Weronika Zagrodzka w Bydgoszcz
Salon Kosmetyczny Beauty Project Kosmetologia mieści się w Bydgoszczy. Jego właścicielką jest Weronika Zagrodzka.
Produkty i usługi
W naszym gabinecie masz szansę nie tylko poczuć się pięknie, lecz także zrelaksować się po trudnym dniu lub po prostu sprawić sobie przyjemność.

Makijaż oraz manicure to zarówno moja praca, jak i wieloletnia praca. Ich realizację szlifowałam pod czujnym okiem specjalistów podczas licznych szkoleń oraz kursów.

Oferuję:
- pedicure,
- manicure,
- lifting rzęs,
- stylizacje brwi,
- makijaż okolicznościowy.

W pracy, zarówno podczas wykonywania makijażu, jak i innych zabiegów kosmetycznych, korzystam wyłącznie ze sprawdzonych produktów renomowanych marek.

Moje klientki mogą liczyć na piękny makijaż wykonany zgodnie z ich urodą, okazją, karnacją czy osobistymi preferencjami. Wykonuję make-up ślubny, w tym próbny, a także makijaż biznesowy oraz makijaż permanentny.

Manicure i pedicure wykonany w moim salonie wyróżnia trwałość, precyzyjne wykonanie, fantazyjne lub bardziej stonowane zdobienia oraz szeroki wybór kolorów i stylów wykonania.

Laminacja brwi to zabieg zmieniający kształt włosa od zewnątrz, pozwalający na ładne ułożenie, zaczesanie niesfornych włosków, z kolei laminacja rzęs to doskonały sposób na podbicie ich naturalnego skrętu, co optycznie je wydłuża oraz podkreśla spojrzenie.

Każdy zabieg przeprowadzony jest za pomocą bezpiecznych metod, przy użyciu bardzo dobrej jakości produktów oraz specjalistycznych narzędzi i urządzeń.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Firma Salon Kosmetyczny Beauty Project Kosmetologia Weronika Zagrodzka z Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń