"Północna Grupa Narzędziowa" Sp. z o.o. Salon Techniczny i Serwis w Bydgoszczy

Narzędzia
ul. Szajnochy 11, 85-738 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(5)

Informacje

Siedzibą "Północna Grupa Narzędziowa" Sp. z o.o. Salon Techniczny i Serwis w Bydgoszczy jest Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Narzędzia.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Północna Grupa Narzędziowa" Sp. z o.o. Salon Techniczny i Serwis w Bydgoszczy poprzez email: bydgoszcz@pgn.com.pl lub telefon: (52) 370 15 30 .
Siedziba firmy "Północna Grupa Narzędziowa" Sp. z o.o. Salon Techniczny i Serwis w Bydgoszczy znajduje się pod adresem 85-738 Bydgoszcz ul. Szajnochy 11,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Północna Grupa Narzędziowa" Sp. z o.o. Salon Techniczny i Serwis w Bydgoszczy oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
PP
Robiłem dofinansowanie w tej firmie i jestem zachwycony podjeściem do sprawy. Ceny były 15-20 % niższe niż gdzie indziej, a do tego wszystkiego jeszcze gratisy.
K
Klient
Fachowe doradztwo, duzo asortymentu, wysokie rabaty co tu bede więcej skrobał jednym słowem POLECAM
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.