PPUH Lampcar Grzegorz Szopik

Dostawca oświetlenia dla domu i ogrodu.

Oświetlenie
ul. Szczecińska 14, 85-420 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
600 324 333
Adres korespondencyjny
ul. Szczecińska 14, 85-420 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Lampcar jest przedsiębiorstwem funkcjonującym na rynku od 1997 roku. Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną części do przyczep, naczep, oświetlenie do przyczep i samochodów zarówno osobowych Dodatkowo działalność oferuje bogaty i profesjonalny asortyment lamp przemysłowych, ogrodowych , etc. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Bydgoszczy, a jego właścicielem jest Grzegorz Szopik.
Produkty i usługi
Korzystając z usług firmy, mają Państwo możliwość doboru najbardziej odpowiedniego dla Państwa oświetlenia, zarówno do domu, jak i do ogrodu. Bogata oferta obejmuje lampy i oprawy LED, żarówki LED, projektory LED, a także wszelkiego rodzaju oświetlenia dekoracyjne i akcesoria elektryczne.

Przedsiębiorstwo to także szeroki wybór części motoryzacyjnych, nie tylko w kwestii oświetlenia, ale również zamienników. W ofercie znajdą Państwo między innymi:

- części do przyczep,
- systemy wiązek,
- instalacje do naczep,
- części elektryczne,
- wyroby gumowe,
- apteczki samochodowe,
- części samochodowe.

Jest to zaledwie początek listy ofert, jaką przygotowała dla Państwa firma Lampcar. Przy ich pomocy mogą Państwo wyposażyć woświetlenie całe budynki przemysłowe. W swoim wyposażeniu działalność posiada oświetlenie biur LED, oświetlenie hal, a także oświetlenia uliczne LED.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Greg321
Solidna , rzetelna firma