Klinika Wierzowieccy Estetyka Paula Wierzowiecka Rehabilitacja Marcin Wierzowiecki

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz rehabilitacja dzieci po urazach

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Toruńska 29, 85-023 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Klinika Wierzowieccy Estetyka Paula Wierzowiecka Rehabilitacja Marcin Wierzowiecki
ul. Toruńska 29, 85-023 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
NIP
9532516625
Telefon
Klinika Wierzowieccy Estetyka Paula Wierzowiecka Rehabilitacja Marcin Wierzowiecki

Informacje

Opis działalności firmy Klinika Wierzowieccy Estetyka Paula Wierzowiecka Rehabilitacja Marcin Wierzowiecki w Bydgoszcz
Klinika Wierzowieccy znajduje się w Bydgoszczy i została założona przez Paulę Wierzowiecką i Marcina Wierzowieckiego. Do najważniejszych obszarów naszej działalności możemy zaliczyć rehabilitację ortopedyczną, neurologiczną, sportową dorosłych i dzieci, treningi indywidualne i grupowe, zabiegi z zakresu medycyny bioestetycznej twarzy i ciała, dietetykę i neurologopedię.
Produkty i usługi
Jako kadra Kliniki Wierzowieccy oferujemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz. Chodzi tutaj między innymi o bioodmładzanie, które jest połączeniem metod z zakresu medycyny estetycznej oraz naturalnej stymulacji tkanek skóry.

Pozostałe zabiegi, jakie oferujemy pacjentom to między innymi masaż Kobido bazujący na japońskich technikach liftingujących. Podczas wizyty w skórę twarzy wciera się naturalne oleje i dobiera aromaterapię w zależności od typu skóry pacjenta.

W ramach usług z zakresu medycyny estetycznej nasza klinika korzysta również ze stymulatorów tkankowych. Preparaty podaje się pacjentowi podczas iniekcji, a ich zadaniem jest aktywowanie fibroblastów i wzmożenie produkcji elastyny oraz kolagenu. Stymulatory wykorzystuje się w celu ujędrnienia skóry, odmłodzenia, nawilżenia, redukcji blizn i rozstępów.

Jednak specjalistyczne zabiegi na twarz to nie jedyny obszar naszej działalności. Należy do nich również rehabilitacja, a w tym:

- terapia manualna,
- masaże lecznicze, sportowe, relaksacyjne, specjalistyczne drenaże pozabiegowe
- suche igłowanie,
- zabiegi fizykoterapeutyczne
- specjalistyczne ćwiczenia -treningi medyczne

W naszej klinice szczególną opieką otoczone są dzieci. Ich opiekunom oferujemy konsultacje pediatryczne oraz terapie fizjoterapeutyczne. W ramach współpracy z pacjentem zajmujemy się następującymi formami rehabilitacji:

- terapia dzieci po urazach,
- rehabilitacja z elementami integracji sensorycznej,
- terapia dla dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym lub problemami neurologicznymi,
- terapia ręki,
- terapia czaszkowo-krzyżowa,
- terapia wad postawy (kolana koślawe i szpotawe oraz skolioza),
- terapia pedagogiczna w zaburzeniach ze spektrum autyzmu,
- kinesiotaping.

Na miejscu oprócz rehabilitantów oraz fizjoterapeutów przyjmuje również neurologopeda, który współpracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Pomaga pacjentom zmagającym się z wadami wymowy oraz zaburzeniami komunikacji. W pracy stosuje terapię manualną, a także kinesiotaping logopedyczny.
Zasięg działania
Firma Klinika Wierzowieccy Estetyka Paula Wierzowiecka Rehabilitacja Marcin Wierzowiecki z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, inowrocławski, nakielski, świecki, Toruń, toruński, żniński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń