Auto-Klima Zakład mechaniki pojazdowej Wojciech Babiarz

Klimatyzacja samochodowa
ul. Toruńska 300, 85-880 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
601 650 763
Adres korespondencyjny
ul. Toruńska 300, 85-880 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Auto-Klima to firma prowadzona przez Wojciecha Babiarza. Siedziba znajduje się w Bydgoszczy, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Rozpoczęliśmy działalność w branży motoryzacyjnej w 1994 roku. Głównym profilem naszej firmy jest serwisowanie klimatyzacji samochodowej oraz samochodowych ogrzewań niezależnych.
Produkty i usługi
Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu wszelkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Zajmujemy się klimatyzacją samochodów osobowych, samochodów dostawczych, autobusów, a także jachtów i sprzętu rolniczego.

W ramach oferty zajmujemy się wymianą takich części jak:

• filtry osuszaczy,
• dysze dławiące,
• skraplacze,
• sprężarki,
• przewody chłodnicze,
• radiatory.

Ponadto napełniamy i odgrzybiamy instalację. Jeśli zachodzi taka potrzeba, dorabiamy przewody chłodnicze. Do naszych zadań należy również montaż oraz prace remontowe i serwisowe ogrzewania niezależnego od silnika, a także agregatów chłodniczych. Oferujemy także usługi wulkanizacyjne, takie jak wymiana i naprawa opon.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą Państwu fachową pomocą i poradami dotyczącymi realizowanych prac. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, dbając o wysoką jakość usług. Montowane przez nas części pochodzą od renomowanych producentów, ale na życzenie Klientów jesteśmy w stanie zamontować tańsze zamienniki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Auto-Klima z Bydgoszczy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
Tomek
Polecam. Szybka diagnoza i naprawa.
N
nieznany
profesjonalnie szybko i naprawiają a nie wymieniają