"Zrzeszeni" Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Osowa Góra"

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
ul. Wielorybia 108, 85-435 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
(52) 581 04 98

Informacje

Siedzibą "Zrzeszeni" Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Osowa Góra" jest Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej (52) 581 04 98 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 85-435 Bydgoszcz ul. Wielorybia 108,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Zrzeszeni" Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Osowa Góra": [kopiuj]
Uważamy, że "Zrzeszeni" Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Osowa Góra" poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.