Zakład Obróbki Cieplnej "HARTMAK" Henryk Wołczyk

Profesjonalne usługi dla przemysłu

Obróbka metali
ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 14:00
Wtorek 08:00 - 14:00
Środa 08:00 - 14:00
Czwartek 08:00 - 14:00
Piątek 08:00 - 14:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Obróbki Cieplnej "HARTMAK" Henryk Wołczyk

Informacje

Opis działalności
Hartmak to Zakład Obróbki Cieplnej. Jego właścicielem jest Henryk Wołczyk. Siedziba działalności znajduje się w Bydgoszczy, w województwie kujawsko-pomorskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Rozpoczęliśmy pracę w branży w 1997 roku. Głównym profilem naszej działalności jest obróbka cieplna. Zajmujemy się także hartowaniem różnego rodzaju elementów. Materiał poddany hartowaniu zostaje nagrzany do odpowiedniej temperatury, przez co jego struktura wewnętrzna się zmienia. Następnie materiał się szybko chłodzi. Dzięki temu procesowi materiał staje się bardziej wytrzymały. W naszej firmie prowadzimy hartowanie indukcyjne i powierzchniowe, a także hartowanie płomieniowe palnikami acetylowymi.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- przesycanie,
- ulepszanie cieplne,
- hartowanie,
- nawęglanie,
- wyżarzanie,
- wylewanie stopem łożyskowym.
- cięcie.

Z zakresu obróbki plastycznej oferujemy zwijanie tulei i kształtowników. Proces zachodzi na zimno lub ciepło.

Do wykonywania wszelkich pracy dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Posiadamy generatory indukcyjne, elektryczne piece komorowe, wypalarki numeryczne i prasy hydrauliczne. Mamy również młot sprężarkowy, walce poziome i do walce zwijania profili, piec gazowy oraz wiertarkę promieniową.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Zakładu Obróbki Cieplnej Hartmak oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Bydgoszczy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń