4WP Gamar Studio Tapet

Najlepsze materiały wykończeniowe do Twojego domu i mieszkania

Tapety
ul. Wojska Polskiego 4, 85-171 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(52) 344 48 53
4WP Gamar Studio Tapet

Informacje

Opis działalności
4WP Gamar Studio Tapet to firma założona w 1990 roku w Bydgoszczy. Jej właścicielem jest Robert Durek. Siedziba znajduje na przeciwko galerii handlowej Zielone Arkady. Od początku działalności firma sprzedaje tapety, zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Oferuje rozwiązania dostarczane przez polskich i zagranicznych producentów dekoracji ściennych.
Produkty i usługi
Tapety są od lat powszechnie stosowane do dekorowania ścian w domach i mieszkaniach. Dzieje się tak, ponieważ są tanie, łatwe w montażu i wytrzymałe. Najlepsze jakościowo tapety sprzedaje bydgoska firma 4WP Gamar Studio Tapet. W sklepie stacjonarnym oraz w sklepie internetowym można nabyć kilkaset wzorów tapet i fototapet z całego świata. Są one nie tylko estetyczne, ale również wytrzymałe i nawet pod długim czasie nie tracą swoich walorów estetycznych. W ofercie firmy Gamar znajdują się:
-tapety na flizelinie
-tapety tekstylne
-tapety welurowe
-tapety winylowe
-tapety zmywalne

Na takich materiałach drukowane są wielokolorowe wzory, np. fale i koła, a także kwiaty, pejzaże i motywy z bajek. Odmianą tapet są
fototapety. W stałej ofercie znajduje się kilkaset fototapet, a w katalogach dalszych dwadzieścia tysięcy wzorów. Klienci mogą również zamówić spersonalizowane dekoracje. Na udostępnianej przez przedsiębiorstwo stronie internetowej można dodać wykonane przez siebie aparatem cyfrowym zdjęcia albo skorzystać z bazy. Wydruki wykonywane są za pomocą druku cyfrowego atramentowego lub druku cyfrowego lateksowego na takich materiałach jak:
-papier lateksowy
-tapeta flizelinowa z laminatem
-tapeta winylowa na podłożu papierowym
-tapeta winylowa na podłożu flizelinowym
-tapeta flizelinowa
-folia samoprzylepna
-folia magnetyczna
-folia samoprzylepna frontstick
-folia samoprzylepna phototex
-canvas

Materiał canvas, który wygląda jak płótno, może być naciągany na drewnianą ramę tworząc piękny fotoobraz.

Poza tapetami i fototapetami w sklepie można też zakupić bordery, naklejki na ścianę i kleje do zamontowania tych dekoracji.

Ciekawym rozwiązaniem dekoracyjnym jest również sztukateria. Dzieli się na listwy przysufitowe i podłogowe, obudowy do kominków, rozety i wiele innych elementów.

Więcej informacji o produktach znajdujących się w ofercie 4WP Gamar Studio Tapet można znaleźć na stronie internetowej. Tam też dowiedzą się Państwo jakie są koszty zakupu oraz złożą zamówienie.
Marki i specjalizacje
W sklepie sprzedawane są artykuły: AS Creation, Arthouse, Atlas Wallcoverings, BN Wallcoverings, Casadeco, Caselio, Casamance, Cole&Son, Coordonne, Decoprint nv, Digitalwalls, Fairwinds Studio, Eco-Borastapeter, Emiliana Wallswork, Ergis, Erismann, Esta Home, Feel At Home, Fine Decor, Galerie, Grandeco, Graham & Brown, Harlequin, Hohenberger, Holden, Home Interiors, ID-Art bv, Ideco, Idealdecor W+G, J&V, Komar, Kolizzart, KT Exclusive, Lutece, Marburg, Mools, Mr Perswall i wielu innych marek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń