Kp Stolarstwo Krzysztof Przybysz

Wyjątkowe meble na zamówienie

Meble na zamówienie
ul. Wyrzyska 24, 85-441 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
609 350 227
Kp Stolarstwo Krzysztof Przybysz

Informacje

Opis działalności
Kp Stolarstwo to firma, której właścicielem jest Krzysztof Przybysz. Działalność zlokalizowana jest w Bydgoszczy na terenie województwa kujawsko- pomorskiego oraz świadczy usługi z branży meblarskiej.
Produkty i usługi
Meble to nasza pasja. Tworzymy wyjątkowe jedyne w swoim rodzaju egzemplarze oraz repliki. Wykonujemy je z litego drewna lub płyt okleinowych. Produkujemy między innymi stoły, krzesła, komody, kuchnie ławy, łóżka czy sofy.

Pracują u nas wykwalifikowane osoby, które są zawsze gotowe pomóc oraz służą fachową radą. Naszym celem jest satysfakcja Klienta oraz spełnienie jego wszystkich wymagań.

Nasze meble cechują się najwyższą jakością wykonania. Co więcej, są one wyjątkowe i niepowtarzalne, ponieważ powstają na podstawie indywidualnego projektu Klienta. Tworzymy w różnych stylach, od klasycznego po nowoczesny.

Wykonujemy meble takie jak:
- kuchnie,
- komody,
- stoły,
- krzesła,
- ławy,
- łóżka,
- sofy,
- kredensy,
- szafy.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług na zamówienie do hoteli, pensjonatów, restauracji i innych obiektów. Wykonujemy pojedyncze sztuki lub większe zamówienia. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Kp Stolarstwo, która zlokalizowana jest w Bydgoszczy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Ireneusz
Kupiłem w tej firmie stolik i szafkę. Meble są bardzo wysokiej jakości.
S
Sebastian
Świetne meble, wyposażyłem z tą firmą cały dom.