"Ol-Trans" Wynajem Dźwigów, Żurawi

Usługi dźwigowe.

Wynajem dźwigów i żurawi
85-435 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 559 889
523815630
Tomasz
501560110
Leszek
501559889
Małgorzata
501559339
Adres korespondencyjny
85-435 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
OL-TRANS świadczy usługi w zakresie wynajmu na terenie całego kraju teleskopowych żurawi samojezdnych o max. udźwigu do 500 T oraz transportu międzynarodowego ładunków ponadnormatywnych.
Produkty i usługi
OL-TRANS - członek Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego w Genewie istnieje na rynku od 18 lat. Firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami transportowymi i spedycyjnymi na terenie Europy i poza nią.

Oferowane przez nas usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając ich wysoką jakość. Uczciwość i rzetelność w kontaktach z klientami sprawiły, że posiadamy obecnie silną pozycję na rynku pojazdów ciężarowych.

Dzięki innowacyjnym pomysłom i rozwiązaniom oraz szczegółowej analizie potrzeb naszych klientów, staramy się być pierwsi na konkurencyjnym rynku usług transportowych.

Szerokie kontakty i doświadczenie zdobyte przez lata pozwalają namwprowadzać najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania w dziedzinie spedycji i transportu. Fachowość naszych usług wpłynęła na dynamiczny rozwój firmy OL-TRANS i poszerzenie grona zadowolonych kontrahentów w kraju i za granicą.

Firma OL-TRANS znana jest również z działalności poza zawodowej takiej jak: pomoc szkołom podstawowym z okolic, sponsoring drużyny piłkarskiej i klubu motocyklowego.
Naszą silną, ugruntowaną pozycję na rynku mamy zamiar nadal wzmacniać oraz rozwijać jeszcze lepsze kontakty z Państwem.

Firma OL-TRANS oferuje Państwu również usługi transportowe w szerokim zakresie, wciąż dostosowując je do indywidualnych potrzeb klientów w Polsce, Europie i poza nią. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie transportu ponadgabarytowego i ponad normatywnego, posiadając w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie, zdobyte na wielu trasach europejskich.

Posiadamy:
- Dźwig GROVE - udźwig 18 ton
- Dźwig GROVE - udźwig 30 ton
- Dźwig GROVE - udźwig 55 ton
- Dźwig GROVE - udźwig 75 ton
- Dźwig GROVE - udźwig 80 ton
- Dźwig DEMAG - udźwig 100 ton
- Dźwig LIEBHERR - udźwig 120 ton
- Dźwig LIEBHERR - udźwig 160 ton
- Dźwig DEMAG - udźwig 250 ton
- Dźwig DEMAG - udźwig 350 ton
- Dźwig DEMAG - udźwig 500 ton

Posiadamy również podnośniki koszowe o wysięgu 38 metrów.
Marki i specjalizacje
Dźwig, dźwigi, żurawie, dźwigi samojezdne, dźwigi samochodowe, żurawie samojezdne, żurawie samochodowe, zawiesia linowe, zawiesia łańcuchowe, wynajem dźwigów, usługi dźwigowe, podnośniki koszowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Gdańsk, Koszalin, Olsztyn, Toruń, Łódź, Warszawa, Bydgoszcz, Włocławek, Szczecin, Poznań

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń