Gołek Elektroniczne Systemy Zabezpieczeń Sławomir Gołek

Instalacja systemów alarmowych

Instalacja systemów alarmowych
ul. Łyskowskiego 30, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
600 098 679
Gołek Elektroniczne Systemy Zabezpieczeń Sławomir Gołek

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w montażu systemów alarmowych i kamer przemysłowych. Nasza siedziba znajduje się w Osiu, w województwie kujawsko-pomorskim. Oferujemy Państwu kamery i alarmy najlepszych światowych marek. Nad realizacją wszystkich usług czuwa właściciel, Sławomir Gołek. Działamy od 2010 roku.
Produkty i usługi
Nasze usługi świadczymy dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, polecamy nasze urządzenia, które dostosowujemy do rodzaju budynku oraz wielkości posesji. Zajmujemy się obsługą takich systemów jak:
- systemy alarmowe,
- monitoring wizyjny,
- telewizja dozorowa,
- systemy kontroli dostępu,
- systemy przeciwpożarowe,
- sieci strukturalne,
- instalacje antenowe,
- instalacje elektryczne.

Prawidłowy montaż wszystkich komponentów umożliwia przesłanie informacji o włamaniu, zalaniu, czy pożarze do centralni, która reaguje natychmiastowo. Firmom polecamy w szczególności telewizję dozorową i monitoring, który znacznie zmniejsza ryzyko włamania. Aby chronić swoje dane oraz sprzęt zakładowy warto również zamontować systemy kontroli dostępu, które podnoszą poziom ochrony firmy.

Kamery montujemy w odpowiednich miejscach, aby ich zasięg obejmował jak największe pole widzenia. To nowoczesne urządzenia, które pozwalają dostarczać nam obraz wysokiej rozdzielczości.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą z Osia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
J
Jacek
Alarm w naszym domu jest wszechstronny. Informuje nas o ewentualnym włamaniu, pożarze, czy zalaniu. Bardzo przydatna funkcja.
K
Karol
Polecam tę firmę, ponieważ mają nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Nasza posesja jest chroniona przez całą dobę. Wykorzystujemy alarmy oraz kamery zamontowane właśnie przez pracowników Pana Sławomira. Jesteśmy zadowoleni z działania całej instalacji.
H
Herbert
Firma przygotowała dla nas projekt systemów przeciwpożarowych. Dostarczyła również cały sprzęt i zajęła się jego montażem. Próba wykazała, że wszystko działa, jak należy, więc polecam.
M
Mariusz
System alarmowy zbudowany na urządzeniach bezprzewodowych uratował moje ściany w domu. Fachowo i profesjonalnie. Dziękuję
M
Mipula133
Polecam tę firmę. Jakiś czas temu zamontowali kamery na całej naszej posesji. Wykonali projekt i założyli monitoring w taki sposób, aby obejmował jak największy obszar. Obraz cały czas wysyłany jest do centrali. Kompleksowa obsługa.