Giermak Firma Agnieszka Knieczyńska

W trosce o ekologię - skup surowców wtórnych.

Złom i surowce wtórne
ul. Droga Łąkowa 8, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Giermak Firma Agnieszka Knieczyńska

Informacje

Opis działalności
Firma Giermak zlokalizowana jest w Grudziądzu, w województwie kujawsko-pomorskim. W branży działamy od 1990 roku. Prowadzimy skup złomu. Osobą zarządzającą firmą jest Agnieszka Knieczyńska.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie branżowe sprawiło, że wszystkie swoje usługi świadczymy profesjonalnie i rzetelnie. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie skupu, transportu oraz obrotu złomem metali kolorowych i złomem stalowym w oparciu o wymagane w tego typu działalności zezwolenia. Dysponujemy środkami załadunkowymi, transportowymi, a także kilkudziesięcioma kontenerami zapewniającymi sprawny załadunek i rozładunek złomu.

Skupowane przez nas surowce to między innymi:
- stal,
- miedź,
- mosiądz,
- aluminium,
- brąz,
- żeliwo,
- akumulatory,
- makulatura,
- butelki.

Celem naszej działalności jest przede wszystkim dbanie o ekologię. Zachęcamy do segregowania odpadów i sprzedaży surowców wtórnych, co jest korzystne zwłaszcza z perspektywy potencjalnego klienta. Zapewniamy miłą oraz profesjonalną obsługę, korzystne ceny oraz uczciwą klasyfikację przyjmowanego towaru. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy własny, komfortowy transport przystosowany do przewozu złomu.

Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń