Dobry Hostel

Najtańszy Hostel w mieście

Hotele
ul. Droga Łąkowa 91, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(56) 461 20 82
Dobry Hostel

Informacje

Opis działalności
Dobry Hostel zlokalizowany w Grudziądzu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego przyjmuje gości przez cały rok. Nasz hostel istnieje od 1995 roku i jest regularnie modernizowany, aby zapewnić Gościom komfortowy wypoczynek.
Produkty i usługi
Nasz hostel to świeżo zmodernizowane miejsce, w którym nasi goście znajdują należyty odpoczynek. Każdego roku gościmy wielu Klientów, którzy odwiedzają Grudziądz w celach służbowych, lub tez rekreacyjnych. Charakteryzuje nas niewygórowana cena, łatwy dojazd oraz dogodne warunki noclegowe. Z naszych usług często korzystają firmy budowlane, które realizują prace w okolicy.

W do dyspozycji gości udostępniamy:

- pokoje 1,2,3,4,5-cio osobowe,
- świetlica,
- kuchnia,
- parking monitorowany i dozorowany 24h/dobę.

Naszym atutem są wyjątkowo niskie ceny za nocleg w pełni wyposażonych pokojach. Goście mogą liczyć na przyjazną atmosferę. Jakość i profesjonalne podejście do Klienta sprawia, że mamy swoich stałych Klientów od lat, którzy z przyjemnością do nas wracają.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Dobrego Hostelu w Grudziądzu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
R
S
Radosław St
Kiedy tylko mamy do wykonania prace w okolicach Grudziądza od razu rezerwuje tu noclegi. Ceny są bardzo dobre, a pokoje schludne i wygodne.
W
Wiktor
W tym roku byliśmy tu już po raz trzeci i na pewno nie ostatnio. Bardzo fajne miejsce, komfortowe pokoje, super zlokalizowane. Polecam!