PPUH Sigma Władysław Drzymalski

Drewno opałowe w kuszących cenach

Drewno opałowe
ul. Droga Metalowców 1-3, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
PPUH Sigma Władysław Drzymalski

Informacje

Opis działalności
Nasze przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowo-handlowe mieści się w Grudziądzu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Jej właścicielem jest Władysław Drzymalski. Świadczymy profesjonalne usługi tartaczne, stolarskie i handlowe. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Od lat zapewniamy Klientom najlepsze dostępne materiały. Przerabiamy drewno liściaste i iglaste na wysokiej jakości surowiec opałowy. Ponadto z naszych materiałów możemy także przygotować produkty, takie jak deski i płyty.

Na terenie naszej firmy znajdują się dwa traki, wanna impregnacyjna, centra obróbkowe sterowane numerycznie, plac składowy, hale produkcyjne, magazyny i profesjonalna flota transportowa, którą wykorzystujemy do dostaw zamówionych produktów.

Proponujemy między innymi:
- drewno kominkowe
- drewno opałowe
- drewno budowlane
- drewno bukowe
- drewno dębowe
- płyty wiórowe
- sklejki
- deski podbiciowe i tarasowe
- drewno cięte
- elementy konstrukcyjne suszone
Każdy produkt jest odpowiednio składowany. W ten sposób zapewniamy drewno, które nie traci swoich właściwości. Ponadto zapewniamy również:
- krawędziaki
- więźby dachowe
- MDF
- tarcice
- pilśnie
- elementy meblowe
Nasi klienci to między innymi "IMS Sofa Group", czy "IKEA", co świadczy o najwyższym poziomie naszych usług. Dzięki usługom tartacznym i stolarskim możemy wykonać dowolne elementy na wymiar.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowość oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta. Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Marki i specjalizacje
Oferujemy impregnowane i surowe drewno budowlane oraz konstrukcyjne (sosna, brzoza, buk - inne na życzenie), deski, sklejkę, płyty wiórowe, pilśniowe i MDF z cięciem na kształt i wymiar, elementy oraz zmontowane stelaże meblowe, drewno opałowe, usługi stolarskie i własny transport.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
Tadzio_7643
Polecam serdecznie. Spośród wszystkich tartaków, jakie odwiedziłem, ten ma najkorzystniejsze ceny dla sprzedaży drewna opałowego. Polecam!