Solidgru Dokumentacja 3D Tomasz Dmuchowski

Solidgru-specjaliści z dziedziny technologii, konstrukcji oraz modelarstwa

Odlewnie
ul. Kulerskiego 11, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Solidgru Dokumentacja 3D Tomasz Dmuchowski
ul. Kulerskiego 11, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
Telefon
Może cię zainteresować
Solidgru Dokumentacja 3D Tomasz Dmuchowski

Informacje

Opis działalności firmy Solidgru Dokumentacja 3D Tomasz Dmuchowski w Grudziądz
Solidgru to firma działająca w branży odlewniczej. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Grudziądzu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. Właścicielem firmy jest Tomasz Dmuchowski.
Produkty i usługi
Oferta Solidgru obejmuje tradycyjne oraz nowoczesne usługi odlewnicze wsparte o najnowsze rozwiązania technologiczne jak między innymi projektowanie 3D. Cały projekt oparty jest na dokumentacji płaskiej i wszelkich dostarczonych przez klienta wytycznych, dzięki czemu prawdopodobieństwo późniejszych pomyłek zostaje zminimalizowane.

Produkowane przez firmę oprzyrządowanie odlewnicze to między innymi:

- modele luźne,
- modele na płytach,
- płyty modelowe,
- układy wlewowe.


Do produkcji modeli firma wykorzystuje różne materiały, przede wszystkim stal, aluminium oraz żeliwo. Ponadto posiada też sprzęt, dzięki któremu możliwe jest wykonanie odlewu również w drewnie i żywicy epoksydowej. W zależności od wykorzystywanego materiału Solidgru zawsze stara się, by model był jak najlepszej jakości.

Działalność zajmuje się tworzeniem elementów użytkowych oraz reklamowych i promocyjnych ze stali kolorowej nierdzewnej. Chętnie podejmie się również wykonawstwa innych, nietypowych konstrukcji. Solidgru posiada nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także poczucie estetyki i designu, dlatego zawsze dostarcza produkt, który jest funkcjonalny, trwały i oryginalny.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Solidgru z Grudziądza.
Zasięg działania
Firma Solidgru Dokumentacja 3D Tomasz Dmuchowski z lokalizacji: Grudziądz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, grudziądzki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń