Mirosław Zalewski FHU

Profesjonalne podejście do drewnianych podłóg

Panele i podłogi
ul. Kulerskiego 5/30, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
(10 reviews) napisz opinię
Mirosław Zalewski FHU
ul. Kulerskiego 5/30, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
Telefon
Mirosław Zalewski FHU

Informacje

Opis działalności firmy Mirosław Zalewski FHU w Grudziądz
W firmie Mirosława Zalewskiego zajmujemy się montażem oraz renowacją podłóg drewnianych. Działamy na rynku od 1996 roku. Nasza siedziba mieści się w Grudziądzu, w województwie kujawsko-pomorskim.
Produkty i usługi
W firmie Mirosława Zalewskiego oferujemy profesjonalne podejście do podłóg i skupiamy się na wszelakich usługach parkieciarskich. Wykańczamy wnętrza, układając wybrany przez Klienta parkiet.

Zajmujemy się cyklinowaniem podłogi. Robimy to w sposób bezpyłowy i wykorzystujemy do tego celu profesjonalną cykliniarkę, której zadaniem jest zdzieranie starej warstwy drewna. Następnie ubytki wypełniamy specjalną substancją. Na końcu cały parkiet jest lakierowany.

Lakierujemy Państwa podłogi na kilka sposobów: chemicznie lub ekologicznie. Polerujemy i szlifujemy parkiety wszystkich dostępnych typów. Nie istnieje dla nas zlecenie, którego się nie podejmiemy. Nie są dla nas straszne także stare i zabytkowe podłogi – nimi też się zajmujemy i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić usługę renowacyjną najwyższej jakości.

Przemawiają za nami lata doświadczenia i grono zadowolonych Klientów, którzy wyrażają o nas pochlebne opinie. Nasi pracownicy to grupa profesjonalistów, dla których priorytetem zawsze jest wykonywanie zleceń szybko i bezproblemowo.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą.
Zasięg działania
Firma Mirosław Zalewski FHU z lokalizacji: Grudziądz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, brodnicki, bydgoski, chełmiński, grudziądzki, kwidzyński, świecki, tczewski, toruński, wąbrzeski

Opinie

(10 reviews) napisz opinię
F
FoniaFF
Polecam. Znają się na swojej pracy.
M
Mariusz
Zleciłem im montaż podłogi. Spisali się na medal :D
D
Dawid
Pracują jak mrówki. To się chwali.
A
Artu662
Oczywiście, że polecam! Ostatnio zajmowali się renowacją parkietu i muszę przyznać, że teraz prezentuje się świetnie! Warto na nich postawić :)
G
Grzesiek
Polecam, u mnie wykonywali mozaikę parkietową. Efekt świetny, podobnie wykonanie. Widać, że się na tej robocie po prostu znają.
K
Konrad
Duży plus nie tylko za fachowe wykonanie parkietu, ale też realizację w terminie. Firma na medal.
M
Mariusz
Zdecydowałem się na tę firmę i nie żałuję. Widać nie tylko doświadczenie, ale i zapał do pracy. Wykonanie perfekt, podłoga taka, jakiej oczekiwałem po profesjonalistach. Serdecznie polecam.
M
Magda
Zajęli się renowacją starej podłogi. Teraz wygląda bez porównania lepiej. Polecam.
K
Kaja
Fachowa realizacja. Zdecydowałam się na parkiet egzotyczny i jestem bardzo zadowolona zarówno z wykonania, jak i wyglądu parkietu. Szczerze polecam firmę.
M
Michał
Podłoga świetnie wykonana, pełen profesjonalizm. Odpowiednie zabezpieczenie, wszystko równo, duża dbałość o szczegóły. Serdecznie polecam.